Aansluitklem, 1-polig, koppelbaar, voor een- en meeraderige kabels en voor gelamelleerd railkoper
630A, voor CU-aders 1x (150-300)re/rm/se/sm, 2x (35-185)re/rm/se/sm, voor AL-aders 1x (150-300)re/se, 1x (150-240)sm, 2x (35-185)re/se, 2x (95-185)sm
aansluitklem
Artikelnummer: 07616301 | Afmetingen: 72 x 140 x 127 mm
Aansluitklem, 1-polig, koppelbaar, voor een- en meeraderige kabels en voor gelamelleerd railkoper
630A, voor CU-aders 1x (150-300)re/rm/se/sm, 2x (35-185)re/rm/se/sm, voor AL-aders 1x (150-300)re/se, 1x (150-240)sm, 2x (35-185)re/se, 2x (95-185)sm
| Nominale bedrijfsspanning AC | 690 V |
|---|---|
| Nominale spanning DC | 750 V |
| Nominale stroom | 630 Ampère |
| Aantal polen | 1 |
| contactloos | nee |
| Aansluiting 1: Type aansluiting | Schroeven |
| Aansluiting 1: Isolatielengte | 45 mm |
| Aansluiting 1: Klempunt per pool | 2 |
| Aansluiting 1: Geschikt voor CU geleiders | 1 |
| Aansluiting 1: Geschikt voor AL geleiders | 1 |
| Aansluiting 1: Aansluitbare geleider doorsnede massief (min) | 150 mm² |
| Aansluiting 1: Aansluitbare geleider doorsnede massief (max) | 300 mm² |
| Aansluiting 1: Aansluitbare geleider doorsnede massief (min) | 150 mm² |
| Aansluiting 1: Aansluitbare geleider doorsnede massief (min) | 300 mm² |
| Aansluiting 2: aansluittype | Schroeven |
| Aansluiting 2: striplengte | 45 mm |
| Aansluiting 2: klempunten per pool | 2 |
| Aansluiting 2: geschikt voor Cu-aders | 1 |
| Aansluiting 2: geschikt voor Al-aders | 1 |
| Aansluiting 2: aansluitbare aderdoorsnede eendraads (min) | 35 mm² |
| Aansluiting 2: aansluitbare aderdoorsnede eendraads (max.) | 70 mm² |
| Aansluiting 2: aansluitbare aderdoorsnede meerdraads (min.) | 35 mm² |
| Aansluiting 2: aansluitbare aderdoorsnede meerdraads (max.) | 185 mm² |
| Breedte | 72 mm |
|---|---|
| Lengte | 140 mm |
| Hoogte | 127 mm |
| Gloeidraadbestendigheid volgens EN 60695-2-11 | 960 °C |
|---|---|
| Industrie kwaliteit | nee |
| Aansluiting 1: Aanhaalmoment | 50 Nm |
|---|---|
| Aansluiting 2: aanhaalmoment | 50 Nm |
| Isolatiemateriaal | Thermoplast |
|---|
Login op mijnSpelsberg om de bestekteksten te downloaden. mySpelsberg Login
Aansluitklem, 1-polig, koppelbaar, voor een- en meeraderige kabels en voor gelamelleerd railkoper
Aansluitklem, 1-polig, koppelbaar, voor een- en meeraderige kabels en voor gelamelleerd railkoper
Heeft u vragen over het product en wilt u graag advies?
Hier kunt u direct een bericht achterlaten, dat verwijst naar het product.