Railklem voor koperrails 12/20/25/30 x 5 mm
aansluiting op Cu 1,5-16 mm²
railklemmen
Artikelnummer: 07551601 | Afmetingen: 12 x 25,5 x 26,5 mm
Railklem voor koperrails 12/20/25/30 x 5 mm
aansluiting op Cu 1,5-16 mm²
| Max. aderdoorsnede | 16 mm² |
|---|---|
| Nominale stroom | 180 Ampère |
| Aantal polen | 1 |
| contactloos | nee |
| Aansluiting 1: Type aansluiting | Schroeven |
| Aansluiting 1: Klempunt per pool | 1 |
| Aansluiting 1: Geschikt voor CU geleiders | 1 |
| Aansluiting 1: Geschikt voor AL geleiders | 0 |
| Aansluiting 1: Aansluitbare geleider doorsnede massief (min) | 1.5 mm² |
| Aansluiting 1: Aansluitbare geleider doorsnede massief (max) | 16 mm² |
| Aansluiting 1: Aansluitbare geleider doorsnede massief (min) | 1.5 mm² |
| Aansluiting 1: Aansluitbare geleider doorsnede massief (min) | 16 mm² |
| Breedte | 12 mm |
|---|---|
| Lengte | 25.5 mm |
| Hoogte | 26.5 mm |
| Industrie kwaliteit | nee |
|---|
| Aansluiting 1: Aanhaalmoment | 3 Nm |
|---|
Login op mijnSpelsberg om de bestekteksten te downloaden. mySpelsberg Login
Railklem voor koperrails 12/20/25/30 x 5 mm
Railklem voor koperrails 12/20/25/30 x 5 mm
Heeft u vragen over het product en wilt u graag advies?
Hier kunt u direct een bericht achterlaten, dat verwijst naar het product.