Flens "metrisch" voorgemonteerd, 2 x flensverbindingen (GFV)
met 30x KVR M16 (niet voorgemonteerd)
flens
Artikelnummer: 07239401 | Afmetingen: 275 x 15 x 119 mm
Flens "metrisch" voorgemonteerd, 2 x flensverbindingen (GFV)
met 30x KVR M16 (niet voorgemonteerd)
| Beschermingsgraad | IP65 |
|---|---|
| UL Type Rating | g.g. |
| Kleur toebehoren | lichtgrijs |
|---|
| Breedte | 275 mm |
|---|---|
| Lengte | 15 mm |
| Hoogte | 119 mm |
| uv-bestendig | nee |
|---|---|
| Industrie kwaliteit | ja |
| Met trekontlasting | nee |
|---|
| plaats van de montage | beschermde buitenomgeving |
|---|
| Materiaal toebehoren | Polycarbonaat, glasvezelversterkt |
|---|
| CAD-tekeningen | 3D-CAD-tekeningen downloaden |
|---|
Login op mijnSpelsberg om de bestekteksten te downloaden. mySpelsberg Login
Flens "metrisch" voorgemonteerd, 2 x flensverbindingen (GFV)
Flens "metrisch" voorgemonteerd, 2 x flensverbindingen (GFV)
Flens "metrisch" voorgemonteerd, 2 x flensverbindingen (GFV)
Flens "metrisch" voorgemonteerd, 2 x flensverbindingen (GFV)
Heeft u vragen over het product en wilt u graag advies?
Hier kunt u direct een bericht achterlaten, dat verwijst naar het product.