verdeler set, 15 modules, kunststof raam- en deurkozijnen, wit, met snapsluiting, 35 mm-DIN-rail, PE/N-klemmen, afdekstroken en tekstveld voor inbouwbehuizing K4 EK, nominale isolatiespanning: 400V AC, halogeenvrij
1 rij
verdeler set
Artikelnummer: 98600001 | Afmetingen: 311 x 202 x 87 mm
verdeler set, 15 modules, kunststof raam- en deurkozijnen, wit, met snapsluiting, 35 mm-DIN-rail, PE/N-klemmen, afdekstroken en tekstveld voor inbouwbehuizing K4 EK, nominale isolatiespanning: 400V AC, halogeenvrij
1 rij
| Doorslagspanning AC | 400 V |
|---|---|
| Geschikt voor | Betonbouw |
| Breedte | 311 mm |
|---|---|
| Lengte | 202 mm |
| Hoogte | 87 mm |
| halogeenvrij | ja |
|---|---|
| Ontvlambaarheidsklasse volgens UL94 | HB |
| Gloeidraadbestendigheid volgens EN 60695-2-11 | 650 °C |
| Industrie kwaliteit | nee |
| Max. relatieve luchtvochtigheid 25°C | - % |
|---|---|
| Max. relatieve luchtvochtigheid 40 °C | 50 % |
| Omgevingstemperatuur min. | -25 °C |
| Omgevingstemperatuur max. | 40 °C |
| Omgevingstemperatuur 24 uur | 35 °C |
| Materiaal onderbak | Polypropyleen |
|---|---|
| Materiaal deksel | Polypropyleen |
Login op mijnSpelsberg om de bestekteksten te downloaden. mySpelsberg Login
Heeft u vragen over het product en wilt u graag advies?
Hier kunt u direct een bericht achterlaten, dat verwijst naar het product.