Contactdoos flens - industrie kwaliteit - montageset incl. bevestigingsmateriaal en contactdozen, 2 x flensverbinder (GFV)
contactdoos flens
GSF 281
Artikelnummer: 07228101 | Afmetingen: 220 x 179 x 3 mm
contactdoos flens
Artikelnummer: 07228101 | Afmetingen: 220 x 179 x 3 mm
Contactdoos flens - industrie kwaliteit - montageset incl. bevestigingsmateriaal en contactdozen, 2 x flensverbinder (GFV)
| CEE-contactdoos (zijkant), 32A, 400V | 1 |
|---|
| Beschermingsklasse | II |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP44 |
| UL Type Rating | g.g. |
| Breedte | 220 mm |
|---|---|
| Lengte | 179 mm |
| Hoogte | 3 mm |
| uv-bestendig | ja |
|---|---|
| halogeenvrij | ja |
| Gloeidraadbestendigheid volgens EN 60695-2-11 | 960 °C |
| Industrie kwaliteit | ja |
| Slagvastheid | IK08 |
|---|
| Max. relatieve luchtvochtigheid 25°C | 95 % |
|---|---|
| Max. relatieve luchtvochtigheid 40 °C | 50 % |
| Omgevingstemperatuur min. | -25 °C |
| Omgevingstemperatuur max. | 40 °C |
| Omgevingstemperatuur 24 uur | 35 °C |
| plaats van de montage | beschermde buitenomgeving |
| Materiaal onderbak | Polycarbonaat |
|---|
Login op mijnSpelsberg om de bestekteksten te downloaden. mySpelsberg Login
Contactdoos flens - industrie kwaliteit - montageset incl. bevestigingsmateriaal en contactdozen, 2...
Heeft u vragen over het product en wilt u graag advies?
Hier kunt u direct een bericht achterlaten, dat verwijst naar het product.