Flens, glad, 2 x flensverbindingen (GFV)
flens
GFL 20
Artikelnummer: 07220001 | Afmetingen: 175 x 119 x 15 mm
flens
Artikelnummer: 07220001 | Afmetingen: 175 x 119 x 15 mm
Flens, glad, 2 x flensverbindingen (GFV)
| Beschermingsgraad | IP65 |
|---|---|
| UL Type Rating | 3R |
| Kleur toebehoren | lichtgrijs |
|---|
| Breedte | 175 mm |
|---|---|
| Lengte | 119 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| uv-bestendig | ja |
|---|---|
| Industrie kwaliteit | ja |
| plaats van de montage | beschermde buitenomgeving |
|---|
| Materiaal toebehoren | Polycarbonaat, glasvezelversterkt |
|---|
| CAD-tekeningen | 3D-CAD-tekeningen downloaden |
|---|
Login op mijnSpelsberg om de bestekteksten te downloaden. mySpelsberg Login
Heeft u vragen over het product en wilt u graag advies?
Hier kunt u direct een bericht achterlaten, dat verwijst naar het product.