| Productomschrijving | Lampvoet | Nominale vermogen | Nominale spanning | Nominale levensduur lamp | Nominale lichtstroom | Dimbaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| DULUX L 18 W/840 2G11 | 2G11 | 18 W | 58 V | 20000 h | 1175 lm | Ja |
| DULUX L 36 W/840 2G11 | 2G11 | 36 W | 106 V | 20000 h | 2600 lm | Ja |
| DULUX L 40 W/830 2G11 | 2G11 | 40 W | 126 V | 20000 h | 3150 lm | Ja |
| DULUX L 55 W/830 2G11 | 2G11 | 55 W | 101 V | 20000 h | 4320 lm | Ja |
| DULUX L 55 W/840 2G11 | 2G11 | 55 W | 101 V | 20000 h | 4320 lm | Ja |
| Nominale vermogen | 18 W |
| Nominaal vermogen | 18.90 W |
| Nominale spanning | 58 V |
| Nominale stroom | 0,38 A |
| Lichtstroom | 1175 lm |
| Lichtstroom efficiëntie | 62 lm/W |
| Lichtkleur | 840 |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Kleurweergave-index Ra | ≥80 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 2.000 h | 0.94 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 4.000 h | 0.90 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 6.000 h | 0.88 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 8.000 h | 0.85 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 12.000 h | 0.84 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 16.000 h | 0.81 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 20.000 h | 0.80 |
| Totale lengte | 221.00 mm |
| Lengte met lampvoet, doch zonder pennen | 214,00 mm |
| Diameter | 17,5 mm |
| Buisdiameter | 17,5 mm |
| Product gewicht | 55,4 g |
| Omgevingstemperatuur bereik | -5…+40 °C |
| Service levensduur | 13000 h 1) |
| Functionerende lampen bij 2.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 4.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 6.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 8.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 12.000 | 0.95 |
| Functionerende lampen bij 16.000 | 0.81 |
| Functionerende lampen bij 20.000 [PICOS] | 0.50 |
| Levensduur B50 | 20000 h |
1) Met preheat E-VSA
| Lampvoet | 2G11 |
| Kwikgehalte | 2.5 mg |
| Product opmerking | Voor E-VSA en C-VSA werking |
| Dimbaar | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | G |
| Energieverbruik | 19.00 kWh/1000h |
| Internationaal lampcoderingssysteem | FSD-18/840-E-2G11-43,9/217 |
| Bestelreferentie | DULUX L 18W/840 |
| Gebruikte verlichtingstechnologie | CFLNI |
| Niet-directioneel of directioneel | NDLS |
| Netspanning of geen netspanning | NMLS |
| Voet van de lichtbron (of andere elektrische interface) | 2G11 |
| Slimme lichtbron (CLS) | Nee |
| Lichtbron met instelbare lichtkleur | Nee |
| Omhulsel | Nee |
| Lichtbron met hoge luminantie | Nee |
| Anti-verblindingsafscherming | Nee |
| Overeenkomstige kleurtemperatuur | SINGLE_VALUE |
| Opgave overeenkomstig vermogen | Nee |
| Lengte | 221,00 mm |
| Hoogte (incl. cylin. armaturen) | 17,5 mm |
| Breedte (incl. ronde armaturen) | 17,5 mm |
| X_kleurcoördinaten chromaticiteitsdiagram | 0,380 |
| Y_kleurcoördinaten chromaticiteitsdiagram | 0,380 |
| Correspondentie van hoek van de lichtbundel | SPHERE_360 |
| EPREL-ID | 666234 |
| Modelnummer | AC35910 |
| Productcode | Verpakkingseenheid (stuks per verpakking) | Afmetingen (lengte x breedte x hoogte) | Brutogewicht | Volume |
|---|---|---|---|---|
| 4050300010724 | Vouwdoos 1 |
27 mm x 46 mm x 246 mm | 67.67 g | 0.31 dm³ |
| 4050300242125 | Verzenddoos 10 |
260 mm x 136 mm x 103 mm | 903.00 g | 3.64 dm³ |
| EAN | SEG-nummer | STK-nummer | EFO-Nr. |
|---|---|---|---|
| 4050300010724 | 8330444 | 946165110 | 3820424 |