Hollewand aftakdoos, vlamvertragend, voor paneeldiktes van 7 tot 35 mm, incl. wit deksel
Aftakdoos
HWK 3
Artikelnummer: 92800301 | Afmetingen: 235 x 205 x 72 mm
Aftakdoos
Artikelnummer: 92800301 | Afmetingen: 235 x 205 x 72 mm
Hollewand aftakdoos, vlamvertragend, voor paneeldiktes van 7 tot 35 mm, incl. wit deksel
| Doorslagspanning AC | 400 V |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP30 |
| UL Type Rating | g.g. |
| Breedte | 235 mm |
|---|---|
| Lengte | 205 mm |
| Hoogte | 72 mm |
| halogeenvrij | nee |
|---|---|
| Ontvlambaarheidsklasse volgens UL94 | HB |
| Gloeidraadbestendigheid volgens EN 60695-2-11 | 850 °C |
| Industrie kwaliteit | nee |
| Max. relatieve luchtvochtigheid 25°C | - % |
|---|---|
| Max. relatieve luchtvochtigheid 40 °C | 50 % |
| Omgevingstemperatuur min. | -25 °C |
| Omgevingstemperatuur max. | 40 °C |
| Omgevingstemperatuur 24 uur | 35 °C |
| plaats van de montage | Binnen |
| Materiaal onderbak | Polypropyleen |
|---|---|
| Materiaal deksel | Polypropyleen |
Login op mijnSpelsberg om de bestekteksten te downloaden. mySpelsberg Login
Hollewand aftakdoos, vlamvertragend, voor paneeldiktes van 7 tot 35 mm, incl. wit deksel
Hollewand aftakdoos, vlamvertragend, voor paneeldiktes van 7 tot 35 mm, incl. wit deksel
Heeft u vragen over het product en wilt u graag advies?
Hier kunt u direct een bericht achterlaten, dat verwijst naar het product.