| Productomschrijving | Lampvoet | Nominale vermogen | Nominale spanning | Nominale levensduur lamp | Nominale lichtstroom | Dimbaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| HO 54 W/865 | G5 | 54 W | 120 V | 24000 h | 4750 lm | Ja |
| Nominale vermogen | 54 W |
| Nominaal vermogen | 53.90 W |
| Nominale spanning | 120 V |
| Nominale stroom | 0,46 A |
| Lichtstroom | 4750 lm |
| Lichtstroom efficiëntie | 88 lm/W |
| Nominale lichtstroom bij 35 °C | 4750 lm |
| Lichtkleur | 865 |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Kleurweergave-index Ra | ≥80 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 2.000 h | 0.95 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 4.000 h | 0.93 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 6.000 h | 0.92 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 8.000 h | 0.90 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 12.000 h | 0.90 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 16.000 h | 0.90 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 20.000 h | 0.89 |
| Totale lengte | 1163.20 mm |
| Lengte met lampvoet, doch zonder pennen | 1149 mm |
| Diameter | 16,0 mm |
| Buisdiameter | 16 mm |
| Product gewicht | 88,02 g |
| Service levensduur | 19000 h 1) |
| Functionerende lampen bij 2.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 4.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 6.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 8.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 12.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 16.000 | 0.97 |
| Functionerende lampen bij 20.000 [PICOS] | 0.85 |
| Levensduur B50 | 24000 h |
1) Met preheat E-VSA
| Lampvoet | G5 |
| Kwikgehalte | 2.0 mg |
| Product opmerking | Alleen geschikt voor E-VSA, Lamp is ontworpen voor interne armatuur temperaturen van 30…40 °C; optimale lichtstroom is bereikt bij 35 °C |
| Dimbaar | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | G |
| Energieverbruik | 54.00 kWh/1000h |
| Internationaal lampcoderingssysteem | FDH-54/865-L/P/-G5-16/1149 |
| Bestelreferentie | HO 54W/865 |
| Gebruikte verlichtingstechnologie | LFL_T5_HO |
| Niet-directioneel of directioneel | NDLS |
| Netspanning of geen netspanning | NMLS |
| Voet van de lichtbron (of andere elektrische interface) | G5 |
| Slimme lichtbron (CLS) | Nee |
| Lichtbron met instelbare lichtkleur | Nee |
| Omhulsel | Nee |
| Lichtbron met hoge luminantie | Nee |
| Anti-verblindingsafscherming | Nee |
| Overeenkomstige kleurtemperatuur | SINGLE_VALUE |
| Opgave overeenkomstig vermogen | Nee |
| Lengte | 1163,20 mm |
| Hoogte (incl. cylin. armaturen) | 16,0 mm |
| Breedte (incl. ronde armaturen) | 16,0 mm |
| X_kleurcoördinaten chromaticiteitsdiagram | 0,313 |
| Y_kleurcoördinaten chromaticiteitsdiagram | 0,337 |
| Correspondentie van hoek van de lichtbundel | SPHERE_360 |
| EPREL-ID | 546297 |
| Modelnummer | AC34060 |
| Quantity of precious metals | 0 mg |
| Quantity of rare earths | 0 mg |
| Minimum rate of recycled material in packaging | 80 % 1) |
| Minimum percentage of recycled content in the product | 0 % 1) |
| Product recyclability | Mostly recyclable product 1) |
| Packaging recyclability | Mostly recyclable packaging 1) |
| List of dangerous substances contained in the product in concentrations greater than 0.1% in mass percentage | Nee |
| Contains substances of very high concern in concentrations greater than 0.1% by mass percentage | Additional info can be provided per individual request |
| List of substances of very high concern in concentrations greater than 0.1% in mass percentage |
1) According to AGEC Decree 2022-748 (French Anti-Waste-Legislation for a Circular Economy)
| Productcode | Verpakkingseenheid (stuks per verpakking) | Afmetingen (lengte x breedte x hoogte) | Brutogewicht | Volume |
|---|---|---|---|---|
| 4050300591568 | Vouwhoes 1 |
1,164 mm x 18 mm x 18 mm | 124.50 g | 0.38 dm³ |
| 4050300591575 | Verzenddoos 20 |
1,191 mm x 104 mm x 88 mm | 2662.50 g | 10.90 dm³ |
| EAN | SEG-nummer | STK-nummer | EFO-Nr. | AU model number |
|---|---|---|---|---|
| 4050300591568 | 8328652 | 946148060 | 3860628 | OSRFQ54W/865 |