Kabeldoos conform DIN EN 60670 (VDE 0606), met zelfdichtende membraaninvoeringen, met meegeleverd vereffeningsdeksel voor het stucwerk
inbouw-kabeldoos
UP 6-L
Artikelnummer: 30690601 | Afmetingen: 80 x 80 x 32 mm
inbouw-kabeldoos
Artikelnummer: 30690601 | Afmetingen: 80 x 80 x 32 mm
Kabeldoos conform DIN EN 60670 (VDE 0606), met zelfdichtende membraaninvoeringen, met meegeleverd vereffeningsdeksel voor het stucwerk
| Doorslagspanning AC | 400 V |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP54 |
| Breedte | 80 mm |
|---|---|
| Lengte | 80 mm |
| Hoogte | 32 mm |
| Inwendige hoogte | 28 mm |
| halogeenvrij | ja |
|---|---|
| Industrie kwaliteit | nee |
| plaats van de montage | Binnen |
|---|
| Materiaal onderbak | Kunststof |
|---|
Login op mijnSpelsberg om de bestekteksten te downloaden. mySpelsberg Login
Heeft u vragen over het product en wilt u graag advies?
Hier kunt u direct een bericht achterlaten, dat verwijst naar het product.