| Productomschrijving | Lampvoet | Nominale vermogen | Nominale spanning | Nominale levensduur lamp | Nominale lichtstroom | Vergelijkbaar vermogen lamp | Stralingshoek | Dimbaar |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LED Special T26 10 300° Filament P 1.3W 827 Clear E14 | E14 | 1,3 W | 220…240 V | 15000 h | 110 lm | 10 W | 300 ° | Nee |
| LED Special T26 20 200° P 2.3W 827 Frosted E14 | E14 | 2,3 W | 220…240 V | 15000 h | 200 lm | 20 W | 200 ° | Nee |
| LED Special T26 20 200° P 2.3W 865 Frosted E14 | E14 | 2,3 W | 220…240 V | 15000 h | 200 lm | 20 W | 200 ° | Nee |
| LED Special T26 25 300° Filament P 2.8W 827 Clear E14 | E14 | 2,8 W | 220…240 V | 15000 h | 250 lm | 25 W | 300 ° | Nee |
| LED Special T26 25 300° Filament P 2.8W 865 Clear E14 | E14 | 2,8 W | 220…240 V | 15000 h | 250 lm | 25 W | 300 ° | Nee |
| LED Special T26 40 300° Filament P 4.2W 827 Clear E14 | E14 | 4,2 W | 220…240 V | 15000 h | 470 lm | 40 W | 300 ° | Nee |
| Nominale vermogen | 2,3 W |
| Nominaal vermogen | 2.30 W |
| Nominale spanning | 220…240 V |
| Bedrijfsmodus | AC netspanning |
| Vergelijkbaar vermogen lamp | 20 W |
| Nominale stroom | 22 mA |
| Type stroom | Wisselspanning |
| Inschakelstroom | 4,6 A |
| Werk frequentie | 50/60 Hz |
| Netfrequentie | 50/60 Hz |
| Max. aantal lampen op stroomond 10 A (B) | 106 |
| Max. aantal lampen op installatieautomaat 16 A (B) | 169 |
| Totale harmonische vervorming | < 175 % |
| Arbeidsfactor λ | 0,40 |
| Lichtstroom | 200 lm |
| Nominale nuttige lichtstroom 90° | 200 lm |
| Lichtstroom efficiëntie | 87 lm/W |
| Lichtstroom einde nominale leven | 0.70 |
| Lichtkleur | 827 |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Kleurweergave-index Ra | 80 |
| Standaardafwijking van kleurproeven | ≤6 sdcm |
| Lichtstroom (LLMF) bij 6.000 h | 0.80 |
| Flikkerwaarde Pst LM | ≤1 |
| Stroboscoopeffect waarde SVM | ≤0.4 |
| Stralingshoek | 200 ° |
| Opwarmtijd (60 %) | ‹ 0.50 s |
| Opstarttijd | < 0.5 s |
| Totale lengte | 58.00 mm |
| Diameter | 25,00 mm |
| Maximale diameter | 25 mm |
| Product gewicht | 12,00 g |
| Omgevingstemperatuur bereik | -20…+40 °C |
| Maximumtemperatuur op Tc-testpunt | 72 °C |
| Levensduur L70/B50 @ 25 °C | 15000 h |
| Aantal schakelcycli | 100000 |
| Lichtstroom aan einde levensduur | 0.70 |
| Functionerende lampen bij 6.000 | ≥ 0.90 |
| Lampvoet | E14 |
| Kwikgehalte | 0.0 mg |
| Kwik vrij | Ja |
| Vorm/uitvoering | Mat |
| Product opmerking | Alle technische parameters gelden voor de gehele lamp, Wegens het complexe productieproces van lichtdioden zijn de typische waarden die voor de technische LED parameters worden vermeld, zuiver statistische waarden die niet noodzakelijkerwijs overeenstemmen met de feitelijke technische parameters van een afzonderlijk product; afzonderlijke producten kunnen afwijken van de typische waarden |
| Dimbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse | F 1) |
| Energieverbruik | 3.00 kWh/1000h |
| Type bescherming | IP20 |
| Normen | CE, EAC |
| Fotobiologische veiligheidsgroep EN62778 | RG1 |
1) Energie-efficiëntieklasse (EEL) op een schaal van A (hoogste efficiëntie) tot G (laagste efficiëntie)
| Bestelreferentie | LED T26 20 2.3W |
| Opslagtemperatuur | -20…+80 °C |
| Gebruikte verlichtingstechnologie | LED |
| Niet-directioneel of directioneel | NDLS |
| Netspanning of geen netspanning | MLS |
| Voet van de lichtbron (of andere elektrische interface) | E14 |
| Slimme lichtbron (CLS) | Nee |
| Lichtbron met instelbare lichtkleur | Nee |
| Omhulsel | Nee |
| Lichtbron met hoge luminantie | Nee |
| Anti-verblindingsafscherming | Nee |
| Overeenkomstige kleurtemperatuur | SINGLE_VALUE |
| Netwerk stand-by stroom voor CLS | 0 W |
| Opgave overeenkomstig vermogen | Ja |
| Lengte | 58,00 mm |
| Hoogte (incl. cylin. armaturen) | 25.00 mm |
| Breedte (incl. ronde armaturen) | 25.00 mm |
| X_kleurcoördinaten chromaticiteitsdiagram | 0.463 |
| Y_kleurcoördinaten chromaticiteitsdiagram | 0.420 |
| R9 kleurweergave-index | > 0 |
| Correspondentie van hoek van de lichtbundel | SPHERE_360 |
| Levensduurfactor | 0,90 |
| Verplaatsingsfactor | 0.5 |
| LED lichtbron vervangt een fluorescentielamp | Nee |
| EPREL-ID | 1368322 |
| Modelnummer | AC45895 |
| Productcode | Verpakkingseenheid (stuks per verpakking) | Afmetingen (lengte x breedte x hoogte) | Brutogewicht | Volume |
|---|---|---|---|---|
| 4099854066993 | Vouwdoos 1 |
28 mm x 28 mm x 67 mm | 17.00 g | 0.05 dm³ |
| 4099854067006 | Verzenddoos 20 |
150 mm x 122 mm x 77 mm | 376.00 g | 1.41 dm³ |
| 4099854067013 | Verzenddoos 120 |
256 mm x 160 mm x 248 mm | 2391.00 g | 10.16 dm³ |
| EAN | SEG-nummer | STK-nummer | EFO-Nr. |
|---|---|---|---|
| 4099854066993 | 8299369 | 941818660 | 3719036 |