| Productomschrijving | Lampvoet | Nominale vermogen | Nominale spanning | Nominale levensduur lamp | Nominale lichtstroom | Vergelijkbaar vermogen lamp | Stralingshoek | Dimbaar |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SubstiTUBE T8 EM Advanced Ultra Output 15.6 W/3000 K 1200 mm | G13 | 15,6 W | 220…240 V | 50000 h | 2250 lm | 36 W | 190 ° | Nee |
| SubstiTUBE T8 EM Advanced Ultra Output 15.6 W/4000 K 1200 mm | G13 | 15,6 W | 220…240 V | 50000 h | 2500 lm | 36 W | 190 ° | Nee |
| SubstiTUBE T8 EM Advanced Ultra Output 15.6 W/6500 K 1200 mm | G13 | 15,6 W | 220…240 V | 50000 h | 2500 lm | 36 W | 190 ° | Nee |
| SubstiTUBE T8 EM Advanced Ultra Output 23.1 W/3000 K 1500 mm | G13 | 23,1 W | 220…240 V | 50000 h | 3330 lm | 58 W | 190 ° | Nee |
| SubstiTUBE T8 EM Advanced Ultra Output 23.1 W/4000 K 1500 mm | G13 | 23,1 W | 220…240 V | 50000 h | 3700 lm | 58 W | 190 ° | Nee |
| Nominale vermogen | 23,1 W |
| Nominaal vermogen | 23.10 W |
| Nominale spanning | 220…240 V |
| Bedrijfsmodus | C-VSA, AC netspanning |
| Nominale stroom | 109 mA |
| Type stroom | Wisselspanning |
| Werk frequentie | 50/60 Hz |
| Netfrequentie | 50/60 Hz |
| Max. aantal lampen op stroomond 10 A (B) | 41 |
| Maximaal aantal lampen op een zekering B10 A, C-VSA zonder compensatie condensator | 41 |
| Maximaal aantal lampen op een zekering B10 A, C-VSA met compensatie condensator | 7 |
| Max. aantal lampen op installatieautomaat 16 A (B) | 66 |
| Maximaal aantal lampen op een zekering B16 A, C-VSA zonder compensatie condensator | 66 |
| Maximaal aantal lampen op een zekering B16 A, C-VSA met compensatie condensator | 12 |
| Totale harmonische vervorming | 20 % |
| Arbeidsfactor λ | > 0,90 |
| Lichtstroom | 3700 lm |
| Lichtstroom efficiëntie | 160 lm/W |
| Lichtstroom einde nominale leven | 0.70 |
| Lichtkleur | 840 |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Kleurweergave-index Ra | 83 |
| Standaardafwijking van kleurproeven | ≤5 sdcm |
| Lichtstroom (LLMF) bij 6.000 h | 0.80 |
| Flikkerwaarde Pst LM | 1 |
| Stroboscoopeffect waarde SVM | 0.4 |
| Stralingshoek | 190 ° |
| Opwarmtijd (60 %) | ‹ 0.50 s |
| Opstarttijd | < 0.5 s |
| Totale lengte | 1513.00 mm |
| Lengte met lampvoet, doch zonder pennen | 1500.00 mm |
| Diameter | 26,70 mm |
| Buisdiameter | 25.3 mm |
| Maximale diameter | 27 mm |
| Product gewicht | 226,00 g |
| Omgevingstemperatuur bereik | -20…+50 °C |
| Maximumtemperatuur op Tc-testpunt | 70 °C |
| Levensduur L70/B50 @ 25 °C | 50000 h |
| Aantal schakelcycli | 200000 |
| Lichtstroom aan einde levensduur | 0.70 |
| Functionerende lampen bij 6.000 | ≥ 0.90 |
| Lampvoet | G13 |
| Kwikgehalte | 0.0 mg |
| Kwik vrij | Ja |
| Dimbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse | C 1) |
| Energieverbruik | 24.00 kWh/1000h |
| Type bescherming | IP20 |
| Normen | CE, EAC |
| Fotobiologische veiligheidsgroep EN62778 | RG0 |
1) Energie-efficiëntieklasse (EEL) op een schaal van A (hoogste efficiëntie) tot G (laagste efficiëntie)
| Bestelreferentie | LEDTUBE T8 EM A |
| Opslagtemperatuur | -20…+80 °C |
| Gebruikte verlichtingstechnologie | LED |
| Niet-directioneel of directioneel | NDLS |
| Netspanning of geen netspanning | MLS |
| Voet van de lichtbron (of andere elektrische interface) | G13 |
| Slimme lichtbron (CLS) | Nee |
| Lichtbron met instelbare lichtkleur | Nee |
| Omhulsel | Nee |
| Lichtbron met hoge luminantie | Nee |
| Anti-verblindingsafscherming | Nee |
| Overeenkomstige kleurtemperatuur | SINGLE_VALUE |
| Stand-byvermogen | 0 W |
| Opgave overeenkomstig vermogen | Nee |
| Lengte | 1513,00 mm |
| Hoogte (incl. cylin. armaturen) | 26.70 mm |
| Breedte (incl. ronde armaturen) | 26.70 mm |
| X_kleurcoördinaten chromaticiteitsdiagram | 0.382 |
| Y_kleurcoördinaten chromaticiteitsdiagram | 0.380 |
| R9 kleurweergave-index | 0.00 |
| Correspondentie van hoek van de lichtbundel | SPHERE_360 |
| Levensduurfactor | 0.90 |
| Verplaatsingsfactor | 0.90 |
| LED lichtbron vervangt een fluorescentielamp | Nee |
| EPREL-ID | 563384 |
| Modelnummer | AC34953 |
| Productcode | Verpakkingseenheid (stuks per verpakking) | Afmetingen (lengte x breedte x hoogte) | Brutogewicht | Volume |
|---|---|---|---|---|
| 4058075611993 | Vouwhoes 1 |
1,605 mm x 29 mm x 29 mm | 260.00 g | 1.35 dm³ |
| 4058075612006 | Verzenddoos 10 |
1,652 mm x 210 mm x 115 mm | 3460.00 g | 39.90 dm³ |
| 4099854009389 | Verzenddoos 10 |
1,635 mm x 180 mm x 95 mm | 3480.00 g | 27.96 dm³ |
| EAN | SEG-nummer | STK-nummer | EFO-Nr. |
|---|---|---|---|
| 4058075611993 | 8296698 | 941811390 | 3755114 |