Aansluitschroefdraad-dichtring voor wurgnippel en kabelwartels met metrisch schroefdraad, polyethyleen
Naturel, binnendiameter 50 mm, buitendiameter 56 mm, dikte 2 mm
afdichtingsring
Artikelnummer: 24905001 | Afmetingen: 56 x 56 x 2,0 mm
Aansluitschroefdraad-dichtring voor wurgnippel en kabelwartels met metrisch schroefdraad, polyethyleen
Naturel, binnendiameter 50 mm, buitendiameter 56 mm, dikte 2 mm
| Breedte | 56 mm |
|---|---|
| Lengte | 56 mm |
| Hoogte | 2.0 mm |
| Diameter | 56.0 mm |
| Inwendige diameter | 50.0 mm |
| Nominale grootte | M50 |
| halogeenvrij | ja |
|---|---|
| Industrie kwaliteit | nee |
| Type toebehoren | andere |
|---|
| plaats van de montage | beschermde buitenomgeving |
|---|
| CAD-tekeningen | 3D-CAD-tekeningen downloaden |
|---|
Login op mijnSpelsberg om de bestekteksten te downloaden. mySpelsberg Login
Aansluitschroefdraad-dichtring voor wurgnippel en kabelwartels met metrisch schroefdraad,...
Aansluitschroefdraad-dichtring voor wurgnippel en kabelwartels met metrisch schroefdraad,...
Aansluitschroefdraad-dichtring voor wurgnippel en kabelwartels met metrisch schroefdraad,...
Aansluitschroefdraad-dichtring voor wurgnippel en kabelwartels met metrisch schroefdraad,...
Aansluitschroefdraad-dichtring voor wurgnippel en kabelwartels met metrisch schroefdraad,...
Aansluitschroefdraad-dichtring voor wurgnippel en kabelwartels met metrisch schroefdraad,...
Aansluitschroefdraad-dichtring voor wurgnippel en kabelwartels met metrisch schroefdraad,...
Heeft u vragen over het product en wilt u graag advies?
Hier kunt u direct een bericht achterlaten, dat verwijst naar het product.