| Productomschrijving | Nominale vermogen | Nominale spanning | Dimbaar |
|---|---|---|---|
| ST 173 SAFETY DEOS | 32,00 W | 220…240 V | Nee |
| ST 171 SAFETY DEOS | 65,00 W | 220…240 V | Nee |
| ST 111 LONGLIFE | 65,00 W | 220…240 V | Nee |
| Nominale vermogen | 65,00 W |
| Nominale spanning | 220…240 V |
| Netfrequentie | 50/60 Hz |
| Diameter | 21,5 mm |
| Product gewicht | 6,58 g |
| Kwikgehalte | 0.0 mg |
| Product opmerking | Niet geschikt voor L 70 W, Starters zijn verkrijgbaar in twee verschillende uitvoeringen, met identieke technische kenmerken |
| Dimbaar | Nee |
| Bestelreferentie | ST 111LL/220-24 |
| Lengte | 40,30 mm |
| Hoogte (incl. cylin. armaturen) | 21,5 mm |
| Breedte (incl. ronde armaturen) | 21.50 mm |
| Productcode | Verpakkingseenheid (stuks per verpakking) | Afmetingen (lengte x breedte x hoogte) | Brutogewicht | Volume |
|---|---|---|---|---|
| 4050300854045 | Onverpakt 1 |
37 mm x 19 mm x 21 mm | 6.58 g | 0.01 dm³ |
| 4050300797861 | Plateau 25 |
111 mm x 41 mm x 111 mm | 180.50 g | 0.51 dm³ |
| 4050300797878 | Verzenddoos 400 |
227 mm x 179 mm x 227 mm | 3009.00 g | 9.22 dm³ |
| EAN | SEG-nummer | STK-nummer | EFO-Nr. |
|---|---|---|---|
| 4050300854045 | 7902112 | 919501800 | 3843108 |