| Productomschrijving | Lampvoet | Nominale vermogen | Nominale spanning | Nominale levensduur lamp | Nominale lichtstroom | Dimbaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| CFL SQUARE 28 W/835 GR10Q | GR10q | 28 W | 108 V | 10000 h | 1900 lm | Ja |
| Nominale vermogen | 28 W |
| Nominaal vermogen | 29.10 W |
| Nominale spanning | 108 V |
| Nominale stroom | 0,32 A |
| Lichtstroom | 1900 lm |
| Lichtstroom efficiëntie | 65 lm/W |
| Lichtkleur | 835 |
| Kleurtemperatuur | 3500 K |
| Kleurweergave-index Ra | ≥80 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 2.000 h | 0.90 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 4.000 h | 0.88 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 6.000 h | 0.85 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 8.000 h | 0.82 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 12.000 h | 0.78 |
| Totale lengte | 204.00 mm |
| Diameter | 18,20 mm |
| Product gewicht | 128,00 g |
| Omgevingstemperatuur bereik | -5…+40 °C |
| Service levensduur | 7500 h 1) |
| Functionerende lampen bij 2.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 4.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 6.000 | 0.95 |
| Functionerende lampen bij 8.000 | 0.88 |
| Functionerende lampen bij 12.000 | 0.59 |
| Levensduur B50 | 10000 h |
1) Met preheat E-VSA
| Lampvoet | GR10q |
| Kwikgehalte | 3.0 mg |
| Vorm/uitvoering | OSRAM CFL SQUARE® 4-Pin |
| Dimbaar | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | G |
| Energieverbruik | 30.00 kWh/1000h |
| Internationaal lampcoderingssysteem | FSS-28/835-E-GR10q |
| Bestelreferentie | CFL SQUARE 28W/ |
| Gebruikte verlichtingstechnologie | CFLNI |
| Niet-directioneel of directioneel | NDLS |
| Netspanning of geen netspanning | NMLS |
| Voet van de lichtbron (of andere elektrische interface) | GR10q |
| Slimme lichtbron (CLS) | Nee |
| Lichtbron met instelbare lichtkleur | Nee |
| Omhulsel | Nee |
| Lichtbron met hoge luminantie | Nee |
| Anti-verblindingsafscherming | Nee |
| Overeenkomstige kleurtemperatuur | SINGLE_VALUE |
| Opgave overeenkomstig vermogen | Nee |
| Lengte | 204,00 mm 1) |
| Hoogte (incl. cylin. armaturen) | 33.0 mm |
| Breedte (incl. ronde armaturen) | 207 mm |
| X_kleurcoördinaten chromaticiteitsdiagram | 0,409 |
| Y_kleurcoördinaten chromaticiteitsdiagram | 0,394 |
| Correspondentie van hoek van de lichtbundel | SPHERE_360 |
| EPREL-ID | 546539 |
| Modelnummer | AC34313 |
1) Maximaal
| Productcode | Verpakkingseenheid (stuks per verpakking) | Afmetingen (lengte x breedte x hoogte) | Brutogewicht | Volume |
|---|---|---|---|---|
| 4050300816982 | Vouwdoos 1 |
220 mm x 35 mm x 220 mm | 251.00 g | 1.69 dm³ |
| 4050300816999 | Verzenddoos 20 |
457 mm x 389 mm x 251 mm | 5772.00 g | 44.62 dm³ |
| EAN | SEG-nummer | STK-nummer | EFO-Nr. |
|---|---|---|---|
| 4050300816982 | 8330248 | 4934336 | 3860905 |