| Productomschrijving | Lampvoet | Nominale vermogen | Nominale spanning | Nominale levensduur lamp | Nominale lichtstroom | Dimbaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| L 15 W/830 | G13 | 15 W | 55 V | 20000 h | 950 lm | Ja |
| L 16 W/830 | G13 | 16 W | 90 V | 20000 h | 1250 lm | Ja |
| L 16 W/840 | G13 | 16 W | 90 V | 20000 h | 1250 lm | Ja |
| L 18 W/827 | G13 | 18 W | 57 V | 20000 h | 1300 lm | Ja |
| L 18 W/830 | G13 | 18 W | 57 V | 20000 h | 1300 lm | Ja |
| L 18 W/840 | G13 | 18 W | 57 V | 20000 h | 1300 lm | Ja |
| L 18 W/865 | G13 | 18 W | 57 V | 20000 h | 1250 lm | Ja |
| L 23 W/840 | G13 | 23 W | 94 V | 20000 h | 1900 lm | Ja |
| L 30 W/830 | G13 | 30 W | 96 V | 20000 h | 2400 lm | Ja |
| L 30 W/840 | G13 | 30 W | 96 V | 20000 h | 2400 lm | Ja |
| L 36 W/827 | G13 | 36 W | 103 V | 20000 h | 3250 lm | Ja |
| L 36 W/830 | G13 | 36 W | 103 V | 20000 h | 3250 lm | Ja |
| L 36 W/840 | G13 | 36 W | 103 V | 20000 h | 3250 lm | Ja |
| L 36 W/865 | G13 | 36 W | 103 V | 20000 h | 3150 lm | Ja |
| L 38 W/840 | G13 | 38 W | 104 V | 20000 h | 3300 lm | Ja |
| L 58 W/827 | G13 | 58 W | 110 V | 20000 h | 5200 lm | Ja |
| L 58 W/830 | G13 | 58 W | 110 V | 20000 h | 5200 lm | Ja |
| L 58 W/840 | G13 | 58 W | 110 V | 20000 h | 5200 lm | Ja |
| L 58 W/865 | G13 | 58 W | 110 V | 20000 h | 4900 lm | Ja |
| L 58 W/880 | G13 | 58 W | 110 V | 20000 h | 4900 lm | Ja |
| Nominale vermogen | 58 W |
| Nominaal vermogen | 61.80 W |
| Nominale spanning | 110 V |
| Nominale stroom | 0,67 A |
| Lichtstroom | 5200 lm |
| Lichtstroom efficiëntie | 84 lm/W |
| Lichtkleur | 827 |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Kleurweergave-index Ra | ≥80 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 2.000 h | 0.96 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 4.000 h | 0.94 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 6.000 h | 0.93 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 8.000 h | 0.91 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 12.000 h | 0.91 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 16.000 h | 0.90 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 20.000 h | 0.96 |
| Totale lengte | 1514.20 mm |
| Lengte met lampvoet, doch zonder pennen | 1500 mm |
| Diameter | 25,50 mm |
| Buisdiameter | 26 mm |
| Product gewicht | 190,00 g |
| Service levensduur | 18000 h 1) |
| Functionerende lampen bij 2.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 4.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 6.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 8.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 12.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 16.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 20.000 [PICOS] | 0.50 |
| Levensduur B50 | 20000 h |
1) Met preheat E-VSA
| Lampvoet | G13 |
| Kwikgehalte | 3.0 mg |
| Dimbaar | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | G |
| Energieverbruik | 62.00 kWh/1000h |
| Internationaal lampcoderingssysteem | FD-58/827-E-G13-26/1500 |
| Bestelreferentie | L 58W/827 |
| Gebruikte verlichtingstechnologie | OTHER_FL |
| Niet-directioneel of directioneel | NDLS |
| Netspanning of geen netspanning | NMLS |
| Voet van de lichtbron (of andere elektrische interface) | G13 |
| Slimme lichtbron (CLS) | Nee |
| Lichtbron met instelbare lichtkleur | Nee |
| Omhulsel | Nee |
| Lichtbron met hoge luminantie | Nee |
| Anti-verblindingsafscherming | Nee |
| Overeenkomstige kleurtemperatuur | SINGLE_VALUE |
| Opgave overeenkomstig vermogen | Nee |
| Lengte | 1514,20 mm |
| Hoogte (incl. cylin. armaturen) | 25.50 mm |
| Breedte (incl. ronde armaturen) | 25.50 mm |
| X_kleurcoördinaten chromaticiteitsdiagram | 0,463 |
| Y_kleurcoördinaten chromaticiteitsdiagram | 0,420 |
| Correspondentie van hoek van de lichtbundel | SPHERE_360 |
| EPREL-ID | 546344,546351,1282756 |
| Modelnummer | AC34138,AC34131,AC44082 |
| Productcode | Verpakkingseenheid (stuks per verpakking) | Afmetingen (lengte x breedte x hoogte) | Brutogewicht | Volume |
|---|---|---|---|---|
| 4050300603049 | Vouwhoes 1 |
1,515 mm x 28 mm x 27 mm | 242.00 g | 1.15 dm³ |
| 4050300603056 | Verzenddoos 25 |
1,532 mm x 150 mm x 145 mm | 6520.00 g | 33.32 dm³ |
| EAN | SEG-nummer | STK-nummer | EFO-Nr. |
|---|---|---|---|
| 4050300603049 | 8329110 | 946118130 | 3820360 |