| Productomschrijving | Lampvoet | Nominale vermogen | Nominale spanning | Nominale levensduur lamp | Nominale lichtstroom | Dimbaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| HE 14 W/830 | G5 | 14 W | 86 V | 24000 h | 1350 lm | Ja |
| HE 21 W/840 | G5 | 21 W | 126 V | 24000 h | 2000 lm | Ja |
| HE 28 W/840 | G5 | 28 W | 166 V | 24000 h | 2800 lm | Ja |
| Nominale vermogen | 21 W |
| Nominaal vermogen | 20.70 W |
| Nominale spanning | 126 V |
| Nominale stroom | 0,17 A |
| Lichtstroom | 2000 lm |
| Lichtstroom efficiëntie | 97 lm/W |
| Nominale lichtstroom bij 35 °C | 2000 lm |
| Lichtkleur | 840 |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Kleurweergave-index Ra | ≥80 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 2.000 h | 0.95 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 4.000 h | 0.92 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 6.000 h | 0.91 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 8.000 h | 0.90 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 12.000 h | 0.90 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 16.000 h | 0.90 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 20.000 h | 0.89 |
| Totale lengte | 863.20 mm |
| Lengte met lampvoet, doch zonder pennen | 849,00 mm |
| Diameter | 16,0 mm |
| Buisdiameter | 16 mm |
| Product gewicht | 70,92 g |
| Service levensduur | 19000 h 1) |
| Functionerende lampen bij 2.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 4.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 6.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 8.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 12.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 16.000 | 0.97 |
| Functionerende lampen bij 20.000 [PICOS] | 0.85 |
| Levensduur B50 | 24000 h |
1) Met preheat E-VSA
| Lampvoet | G5 |
| Kwikgehalte | 1.5 mg |
| Product opmerking | Alleen geschikt voor E-VSA, Lamp is ontworpen voor interne armatuur temperaturen van 30…40 °C; optimale lichtstroom is bereikt bij 35 °C |
| Dimbaar | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | F |
| Energieverbruik | 21.00 kWh/1000h |
| Internationaal lampcoderingssysteem | FDH-21/840-L/P/-G5-16/849 |
| Bestelreferentie | HE 21W/840 |
| Gebruikte verlichtingstechnologie | LFL_T5_HE |
| Niet-directioneel of directioneel | NDLS |
| Netspanning of geen netspanning | NMLS |
| Voet van de lichtbron (of andere elektrische interface) | G5 |
| Slimme lichtbron (CLS) | Nee |
| Lichtbron met instelbare lichtkleur | Nee |
| Omhulsel | Nee |
| Lichtbron met hoge luminantie | Nee |
| Anti-verblindingsafscherming | Nee |
| Overeenkomstige kleurtemperatuur | SINGLE_VALUE |
| Opgave overeenkomstig vermogen | Nee |
| Lengte | 863,20 mm |
| Hoogte (incl. cylin. armaturen) | 16,0 mm |
| Breedte (incl. ronde armaturen) | 16,0 mm |
| X_kleurcoördinaten chromaticiteitsdiagram | 0,380 |
| Y_kleurcoördinaten chromaticiteitsdiagram | 0,380 |
| Correspondentie van hoek van de lichtbundel | SPHERE_360 |
| EPREL-ID | 546267 |
| Productcode | Verpakkingseenheid (stuks per verpakking) | Afmetingen (lengte x breedte x hoogte) | Brutogewicht | Volume |
|---|---|---|---|---|
| 4050300591407 | Vouwhoes 1 |
18 mm x 18 mm x 863 mm | 80.86 g | 0.28 dm³ |
| 4050300464701 | Onverpakt 1 |
863 mm x 16 mm x 16 mm | 81.63 g | 0.22 dm³ |
| 4050300591414 | Verzenddoos 20 |
891 mm x 104 mm x 88 mm | 2134.00 g | 8.16 dm³ |
| 4050300464718 | Verzenddoos 40 |
896 mm x 199 mm x 87 mm | 2968.00 g | 15.51 dm³ |
| EAN | SEG-nummer | STK-nummer | EFO-Nr. |
|---|---|---|---|
| 4050300591407 | 8328528 | 946134120 | 3820173 |