Collaro Onderkast voor wastafel
Collaro Onderkast voor wastafel
| Kollektion | Collaro |
| PROJECTS | DESIGN |
| Model | C01300 |
| Breedte | 1254 mm |
| Hoogte | 546 mm |
| Diepte | 444 mm |
| Gewicht | 45,5 kg |
| Produkt omschrijving | Wastafelonderkast |
| beschrijving |
|
| Montage | wandhangend |
| Vorm | Hoekig |
| Direct-Downloads | |
Beschikbaarheid
Andere collecties
terug naar productdetail
Andere collecties
Variaties
terug naar productdetail
Variaties
kleuren & bestekteksten
terug naar productdetail
kleuren & bestekteksten
| Color | beschrijving | Artikelnummer | EAN | Aanbestedingsteksten |
|---|---|---|---|---|
|
Glossy White | C01300DH | 4051202988388 |
open
AanbestedingstekstenC01300DH
|
|
White Wood | C01300E8 | 4051202988395 |
open
AanbestedingstekstenC01300E8
|
|
Glossy Grey | C01300FP | 4051202988401 |
open
AanbestedingstekstenC01300FP
|
|
White Matt | C01300MS | 4051202988425 |
open
AanbestedingstekstenC01300MS
|
|
Black Matt Lacquer | C01300PD | 4051202988432 |
open
AanbestedingstekstenC01300PD
|
|
Oak Kansas | C01300RH | 4062373873885 |
open
AanbestedingstekstenC01300RH
|
|
Stone Oak | C01300RK | 4062373872420 |
open
AanbestedingstekstenC01300RK
|
|
Truffle Grey | C01300VG | 4051202988371 |
open
AanbestedingstekstenC01300VG
|
|
Arizona Oak | C01300VH | 4051202988357 |
open
AanbestedingstekstenC01300VH
|
|
Nordic Oak | C01300VJ | 4051202988340 |
open
AanbestedingstekstenC01300VJ
|
|
Soft Grey | C01300VK | 4051202988364 |
open
AanbestedingstekstenC01300VK
|
