| Productomschrijving |
|---|
| HTM 70/230…240 |
| HTN 75/230…240 I |
| HTM 105/230…240 |
| HTM 150/230…240 |
| Nominale vermogen | 74,00 W |
| Nominale spanning | 230…240 V |
| Nominale uitgangsspanning | 11,2 V 1) |
| Ingangsspanning | 230…240 V |
| Ingangsspanning AC | 207…264 V |
| Inschakelstroom | 0,3 A 2) |
| Netfrequentie | 50/60 Hz 3) |
| Arbeidsfactor λ | 0,99 |
| E-VSA eficiëntie | 95 % 4) |
| Apparaat verliezen | 4 W 2) |
| Maximum aantal E-VSA's op een z 10 A (B) | 37 |
| Maximum aantal E-VSA's op een z 16 A (B) | 59 |
| Werk frequentie | 52 kHz |
1) 70 W / 20 W
2) Maximaal
3) Ongeveer
4) Bij volledige belasting
| Lengte | 108,00 mm |
| Breedte | 52,00 mm |
| Breedte (incl. ronde armaturen) | 52.00 mm |
| Hoogte | 33,00 mm |
| Hoogte (incl. cylin. armaturen) | 33.00 mm |
| Draaddiameter aan ingang | 2,5 mm² |
| Draaddiameter aan uitgang | 2,5 mm² |
| Striplengte primair | 12 mm, 7 mm 1) |
| Booglengte | 12 mm, 7 mm 1) |
| Product gewicht | 110,00 g |
1) Kabelmantel / Kabel
| Kleur van het product | Grijs |
| Behuizingsmateriaal | Plastic |
| Body materiaal | Plastic |
| Omgevingstemperatuur bereik | 0…+50 °C |
| Maximumtemperatuur op Tc-testpunt | 80 °C |
| Max. behuizing temperatuur bij defect | 110 °C |
| Toegestane relatieve luchtvochtigheid | 5…85 % 1) |
1) Maximaal 56 dagen/jaar op 85%
| Ingekapseld | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Dimbereik | 0…100 % |
| Oververhittingsbeveiliging | Automatisch zelfherstellend |
| Overbelastingsbeveiliging | Automatisch zelfherstellend |
| Kortsluitingsbeveiliging | Automatisch zelfherstellend |
| Bstand tegen overbelasting | Ja |
| Maximale kabellengte E-VSA/lamp REM | 2,0 m |
| Geschikt armaturen met veiligheidsklasse | II |
| Type aansluiting, outputzijde | Schroefterminal |
| Keurmerken | VDE, VDE-EMC, E1 goedkeuring, EAC |
| Normen | Volgens DIN VDE 0875/CISPR 15/EN 55015, Volgens EN 61547/EN 61047, Volgens IEC 61000-3-2/EN 61000-3-2, Volgens IEC 61347, Volgens EN 61000-3-2, Volgens EN 61547, Volgens EN 61047, Volgens EN 61347, Volgens EN 55015 |
| Veiligheidsklasse | II |
| Type bescherming | IP20 |
| Opslagtemperatuur | -40…+85 °C |
| Productcode | Verpakkingseenheid (stuks per verpakking) | Afmetingen (lengte x breedte x hoogte) | Brutogewicht | Volume |
|---|---|---|---|---|
| 4050300442310 | Onverpakt 1 |
110.00 g | ||
| 4050300442327 | Verzenddoos 20 |
270 mm x 94 mm x 229 mm | 2436.00 g | 5.81 dm³ |
| EAN | SEG-nummer | STK-nummer | EFO-Nr. |
|---|---|---|---|
| 4050300442310 | 5280327 | 960205850 | 6659901 |