| Productomschrijving | Lampvoet | Nominale vermogen | Nominale spanning | Nominale levensduur lamp | Nominale lichtstroom | Dimbaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| DULUX L 55 W/830 2G11 | 2G11 | 55 W | 101 V | 20000 h | 4320 lm | Ja |
| DULUX L 55 W/840 2G11 | 2G11 | 55 W | 101 V | 20000 h | 4320 lm | Ja |
| Nominale vermogen | 55 W |
| Nominaal vermogen | 55.00 W |
| Nominale spanning | 101 V |
| Nominale stroom | 0,55 A |
| Lichtstroom | 4320 lm |
| Lichtstroom efficiëntie | 79 lm/W |
| Lichtkleur | 840 |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Kleurweergave-index Ra | ≥80 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 2.000 h | 0.94 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 4.000 h | 0.90 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 6.000 h | 0.88 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 8.000 h | 0.85 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 12.000 h | 0.84 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 16.000 h | 0.81 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 20.000 h | 0.80 |
| Totale lengte | 538.00 mm |
| Lengte met lampvoet, doch zonder pennen | 532 mm |
| Diameter | 17,5 mm |
| Buisdiameter | 17,5 mm |
| Product gewicht | 120,5 g |
| Omgevingstemperatuur bereik | -5…+40 °C |
| Service levensduur | 13000 h 1) |
| Functionerende lampen bij 2.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 4.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 6.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 8.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 12.000 | 0.95 |
| Functionerende lampen bij 16.000 | 0.81 |
| Functionerende lampen bij 20.000 [PICOS] | 0.50 |
| Levensduur B50 | 20000 h |
1) Met preheat E-VSA
| Lampvoet | 2G11 |
| Kwikgehalte | 5.0 mg |
| Product opmerking | Alleen voor werking met E-VSA |
| Dimbaar | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | G |
| Energieverbruik | 58.00 kWh/1000h |
| Normen | CE, UKCA, EAC |
| Internationaal lampcoderingssysteem | FSDH-55/840-/P/-2G11-43,9/533 |
| Bestelreferentie | DULUX L 55W/840 |
| Gebruikte verlichtingstechnologie | CFLNI |
| Niet-directioneel of directioneel | NDLS |
| Netspanning of geen netspanning | NMLS |
| Voet van de lichtbron (of andere elektrische interface) | 2G11 |
| Slimme lichtbron (CLS) | Nee |
| Lichtbron met instelbare lichtkleur | Nee |
| Omhulsel | Nee |
| Lichtbron met hoge luminantie | Nee |
| Anti-verblindingsafscherming | Nee |
| Overeenkomstige kleurtemperatuur | SINGLE_VALUE |
| Opgave overeenkomstig vermogen | Nee |
| Lengte | 538,00 mm |
| Hoogte (incl. cylin. armaturen) | 17,5 mm |
| Breedte (incl. ronde armaturen) | 17,5 mm |
| X_kleurcoördinaten chromaticiteitsdiagram | 0,380 |
| Y_kleurcoördinaten chromaticiteitsdiagram | 0,380 |
| Correspondentie van hoek van de lichtbundel | SPHERE_360 |
| EPREL-ID | 546518 |
| Modelnummer | AC34292 |
| Productcode | Verpakkingseenheid (stuks per verpakking) | Afmetingen (lengte x breedte x hoogte) | Brutogewicht | Volume |
|---|---|---|---|---|
| 4050300295879 | Vouwdoos 1 |
46 mm x 26 mm x 565 mm | 152.00 g | 0.68 dm³ |
| 4050300295886 | Verzenddoos 10 |
507 mm x 136 mm x 109 mm | 1741.50 g | 7.51 dm³ |
| EAN | SEG-nummer | STK-nummer | EFO-Nr. |
|---|---|---|---|
| 4050300295879 | 8330476 | 946169110 | 3820458 |