| Productomschrijving | Lampvoet | Nominale vermogen | Nominale spanning | Nominale levensduur lamp | Nominale lichtstroom | Dimbaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| L 8 W/840 | G5 | 8 W | 56 V | 10000 h | 420 lm | Ja |
| L 13 W/840 | G5 | 13 W | 95 V | 10000 h | 920 lm | Ja |
| Nominale vermogen | 13 W |
| Nominaal vermogen | 13.20 W |
| Nominale spanning | 95 V |
| Nominale stroom | 0,17 A |
| Lichtstroom | 920 lm |
| Lichtstroom efficiëntie | 70 lm/W |
| Lichtkleur | 840 |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Kleurweergave-index Ra | ≥80 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 2.000 h | 0.90 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 4.000 h | 0.84 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 6.000 h | 0.79 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 8.000 h | 0.75 |
| Totale lengte | 531.10 mm |
| Lengte met lampvoet, doch zonder pennen | 517,00 mm |
| Diameter | 16,0 mm |
| Buisdiameter | 16 mm |
| Product gewicht | 42,65 g |
| Service levensduur | 5600 h |
| Functionerende lampen bij 2.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 4.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 6.000 | 0.95 |
| Functionerende lampen bij 8.000 | 0.81 |
| Levensduur B50 | 10000 h |
| Lampvoet | G5 |
| Kwikgehalte | 2.9 mg |
| Dimbaar | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | G |
| Energieverbruik | 14.00 kWh/1000h |
| Internationaal lampcoderingssysteem | FD-13/840-E-G5-16/517 |
| Bestelreferentie | L 13W/840 |
| Gebruikte verlichtingstechnologie | OTHER_FL |
| Niet-directioneel of directioneel | NDLS |
| Netspanning of geen netspanning | NMLS |
| Voet van de lichtbron (of andere elektrische interface) | G5 |
| Slimme lichtbron (CLS) | Nee |
| Lichtbron met instelbare lichtkleur | Nee |
| Omhulsel | Nee |
| Lichtbron met hoge luminantie | Nee |
| Anti-verblindingsafscherming | Nee |
| Overeenkomstige kleurtemperatuur | SINGLE_VALUE |
| Opgave overeenkomstig vermogen | Nee |
| Lengte | 531,10 mm |
| Hoogte (incl. cylin. armaturen) | 16,0 mm |
| Breedte (incl. ronde armaturen) | 16,0 mm |
| X_kleurcoördinaten chromaticiteitsdiagram | 0,380 |
| Y_kleurcoördinaten chromaticiteitsdiagram | 0,380 |
| Correspondentie van hoek van de lichtbundel | SPHERE_360 |
| EPREL-ID | 546321 |
| Modelnummer | AC34088 |
| Productcode | Verpakkingseenheid (stuks per verpakking) | Afmetingen (lengte x breedte x hoogte) | Brutogewicht | Volume |
|---|---|---|---|---|
| 4050300241647 | Vouwhoes 1 |
19 mm x 19 mm x 533 mm | 59.00 g | 0.19 dm³ |
| 4050300241654 | Verzenddoos 25 |
545 mm x 103 mm x 109 mm | 1634.50 g | 6.12 dm³ |
| EAN | SEG-nummer | STK-nummer | EFO-Nr. |
|---|---|---|---|
| 4050300241647 | 8329168 | 946008120 | 3860593 |