| Productomschrijving | Lampvoet | Nominale vermogen | Nominale spanning | Nominale levensduur lamp | Nominale lichtstroom | Dimbaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| L 8 W/840 | G5 | 8 W | 56 V | 10000 h | 420 lm | Ja |
| L 13 W/840 | G5 | 13 W | 95 V | 10000 h | 920 lm | Ja |
| Nominale vermogen | 8 W |
| Nominaal vermogen | 7.50 W |
| Nominale spanning | 56 V |
| Nominale stroom | 0,15 A |
| Lichtstroom | 420 lm |
| Lichtstroom efficiëntie | 56 lm/W |
| Lichtkleur | 840 |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Kleurweergave-index Ra | ≥80 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 2.000 h | 0.90 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 4.000 h | 0.84 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 6.000 h | 0.79 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 8.000 h | 0.75 |
| Totale lengte | 302.50 mm |
| Lengte met lampvoet, doch zonder pennen | 288,00 mm |
| Diameter | 16,0 mm |
| Buisdiameter | 16 mm |
| Product gewicht | 25,71 g |
| Service levensduur | 5600 h 1) |
| Functionerende lampen bij 2.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 4.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 6.000 | 0.95 |
| Functionerende lampen bij 8.000 | 0.81 |
| Levensduur B50 | 10000 h |
1) Met preheat E-VSA
| Lampvoet | G5 |
| Kwikgehalte | 2.9 mg |
| Vorm/uitvoering | LUMILUX® T5 korte buislamp, G5 lampvoet |
| Dimbaar | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | G |
| Energieverbruik | 8.00 kWh/1000h |
| Internationaal lampcoderingssysteem | FD-8/840-E-G5-16/288 |
| Bestelreferentie | L 8W/840 |
| Gebruikte verlichtingstechnologie | OTHER_FL |
| Niet-directioneel of directioneel | NDLS |
| Netspanning of geen netspanning | NMLS |
| Voet van de lichtbron (of andere elektrische interface) | G5 |
| Slimme lichtbron (CLS) | Nee |
| Lichtbron met instelbare lichtkleur | Nee |
| Omhulsel | Nee |
| Lichtbron met hoge luminantie | Nee |
| Anti-verblindingsafscherming | Nee |
| Overeenkomstige kleurtemperatuur | SINGLE_VALUE |
| Opgave overeenkomstig vermogen | Nee |
| Lengte | 302,50 mm |
| Hoogte (incl. cylin. armaturen) | 16,0 mm |
| Breedte (incl. ronde armaturen) | 16,0 mm |
| X_kleurcoördinaten chromaticiteitsdiagram | 0,380 |
| Y_kleurcoördinaten chromaticiteitsdiagram | 0,380 |
| Correspondentie van hoek van de lichtbundel | SPHERE_360 |
| EPREL-ID | 546316 |
| Modelnummer | AC34083 |
| Productcode | Verpakkingseenheid (stuks per verpakking) | Afmetingen (lengte x breedte x hoogte) | Brutogewicht | Volume |
|---|---|---|---|---|
| 4050300241623 | Vouwhoes 1 |
19 mm x 19 mm x 304 mm | 36.00 g | 0.11 dm³ |
| 4050300241630 | Verzenddoos 25 |
316 mm x 103 mm x 109 mm | 973.10 g | 3.55 dm³ |
| EAN | SEG-nummer | STK-nummer | EFO-Nr. |
|---|---|---|---|
| 4050300241623 | 8329158 | 946007120 | 3820113 |