| Productomschrijving | Lampvoet | Nominale vermogen | Nominale spanning | Nominale levensduur lamp | Nominale lichtstroom | Dimbaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| NAV-T 50 W SUPER 4Y | E27 | 50 W | 86 V | 28000 h | 4200 lm | Ja |
| NAV-T 70 W SUPER 4Y | E27 | 70 W | 90 V | 30000 h | 6400 lm | Ja |
| NAV-T 100 W SUPER 4Y | E40 | 100 W | 100 V | 32000 h | 10300 lm | Ja |
| NAV-T 150 W SUPER 4Y | E40 | 150 W | 100 V | 32000 h | 17500 lm | Ja |
| NAV-T 250 W SUPER 4Y | E40 | 250 W | 100 V | 32000 h | 33200 lm | Ja |
| NAV-T 400 W SUPER 4Y | E40 | 400 W | 100 V | 32000 h | 56500 lm | Ja |
| Nominale vermogen | 250 W |
| Nominaal vermogen | 267.40 W |
| Nominale spanning | 100 V |
| Ontsteekspanning | 3.3/5.0 kVp 1) |
| Bedrijfsmodus | Conventioneel voorschakelapparaat(C-VSA) met ontsteker, Elektronisch voorschakelapparaat (E-VSA) |
| Nominale stroom | 2,95 A |
| Compensatiecondensator 50 Hz | 32 µF |
1) Minimum / Maximaal
| Lichtstroom | 33200 lm |
| Lichtstroom efficiëntie | 124 lm/W |
| Kleurtemperatuur | 2000 K |
| Kleurweergave-index Ra | ≤25 |
| Lichtkleur | 220 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 2.000 h | 0.98 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 4.000 h | 0.97 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 6.000 h | 0.96 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 8.000 h | 0.95 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 12.000 h | 0.94 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 16.000 h | 0.94 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 20.000 h | 0.94 |
| UV-bescherming | Nee |
| Totale lengte | 257.00 mm |
| Afstand a / LCL | 158,0 mm |
| Diameter | 47,00 mm |
| Product gewicht | 135,00 g |
| Max. toegestane buiten kolf temp. | 400 °C |
| Max. toegestane fitting rand temp. | 250 °C |
| Functionerende lampen bij 2.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 4.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 6.000 | 0.98 |
| Functionerende lampen bij 8.000 | 0.98 |
| Functionerende lampen bij 12.000 | 0.97 |
| Functionerende lampen bij 16.000 | 0.96 |
| Functionerende lampen bij 20.000 [PICOS] | 0.95 |
| Levensduur B10 | 24000 h |
| Levensduur B5 | 20000 h |
| Levensduur B50 | 36000 h |
| Lampvoet | E40 |
| Kwikgehalte | 21.6 mg |
| Vorm/uitvoering | Helder |
| Product opmerking | Belangrijk: bij vervanging door NAV Standard lampen in bestaande installaties, controleer of de ontsteker wel geschikt is |
| Dimbaar | Ja 1) |
| Brandstand | Willekeurig |
| Gesloten armatuur vereist | Nee |
1) In combinatie met POWERTRONIC Pto
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energieverbruik | 267.00 kWh/1000h |
| Internationaal lampcoderingssysteem | ST-250-H/E/SL-E40-47/257 |
| Bestelreferentie | NAV-T 250W SUPE |
| Gebruikte verlichtingstechnologie | HPS |
| Niet-directioneel of directioneel | NDLS |
| Netspanning of geen netspanning | NMLS |
| Voet van de lichtbron (of andere elektrische interface) | E40 |
| Slimme lichtbron (CLS) | Nee |
| Lichtbron met instelbare lichtkleur | Nee |
| Omhulsel | SECOND |
| Lichtbron met hoge luminantie | Nee |
| Anti-verblindingsafscherming | Nee |
| Overeenkomstige kleurtemperatuur | SINGLE_VALUE |
| Opgave overeenkomstig vermogen | Nee |
| Lengte | 257,00 mm |
| Hoogte (incl. cylin. armaturen) | 47.00 mm |
| Breedte (incl. ronde armaturen) | 47.00 mm |
| X_kleurcoördinaten chromaticiteitsdiagram | 0,535 |
| Y_kleurcoördinaten chromaticiteitsdiagram | 0,420 |
| Correspondentie van hoek van de lichtbundel | SPHERE_360 |
| EPREL-ID | 546586 |
| Modelnummer | AC34378 |
| Productcode | Verpakkingseenheid (stuks per verpakking) | Afmetingen (lengte x breedte x hoogte) | Brutogewicht | Volume |
|---|---|---|---|---|
| 4050300024417 | Vouwhoes 1 |
52 mm x 52 mm x 325 mm | 196.00 g | 0.88 dm³ |
| 4050300631783 | Verzenddoos 12 |
266 mm x 216 mm x 342 mm | 2588.00 g | 19.65 dm³ |
| EAN | SEG-nummer | STK-nummer | EFO-Nr. |
|---|---|---|---|
| 4050300024417 | 8331630 | 948633590 | 3852123 |