| Productomschrijving | Lampvoet | Nominale vermogen | Nominale spanning | Nominale levensduur lamp | Nominale lichtstroom | Dimbaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| L 22 W/827 G10Q | G10q | 22 W | 62 V | 9000 h | 1250 lm | Ja |
| L 22 W/840 G10Q | G10q | 22 W | 62 V | 9000 h | 1250 lm | Ja |
| L 22 W/865 G10Q | G10q | 22 W | 62 V | 9000 h | 1150 lm | Ja |
| L 32 W/827 G10Q | G10q | 32 W | 84 V | 9000 h | 2100 lm | Ja |
| L 32 W/840 G10Q | G10q | 32 W | 84 V | 9000 h | 2100 lm | Ja |
| L 32 W/865 G10Q | G10q | 32 W | 84 V | 9000 h | 2000 lm | Ja |
| L 40 W/840 G10Q | G10q | 40 W | 115 V | 9000 h | 2900 lm | Ja |
| Nominale vermogen | 40 W |
| Nominaal vermogen | 41.60 W |
| Nominale spanning | 115 V |
| Nominale stroom | 0,42 A |
| Lichtstroom | 2900 lm |
| Lichtstroom efficiëntie | 70 lm/W |
| Lichtkleur | 840 |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Kleurweergave-index Ra | ≥80 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 2.000 h | 0.80 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 4.000 h | 0.74 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 6.000 h | 0.72 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 8.000 h | 0.70 |
| Totale lengte | 399.00 mm |
| Diameter | 406 mm |
| Buisdiameter | 29 mm |
| Product gewicht | 233,4 g |
| Service levensduur | 6300 h 1) |
| Functionerende lampen bij 2.000 | 0.98 |
| Functionerende lampen bij 4.000 | 0.95 |
| Functionerende lampen bij 6.000 | 0.83 |
| Functionerende lampen bij 8.000 | 0.62 |
| Levensduur B50 | 9000 h |
1) Met preheat E-VSA
| Lampvoet | G10q |
| Kwikgehalte | 4.8 mg |
| Vorm/uitvoering | LUMILUX versie |
| Dimbaar | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | G |
| Energieverbruik | 42.00 kWh/1000h |
| Internationaal lampcoderingssysteem | FSC-40/840-E-G10q-29/406 |
| Bestelreferentie | L 40W/840 C G10 |
| Gebruikte verlichtingstechnologie | OTHER_FL |
| Niet-directioneel of directioneel | NDLS |
| Netspanning of geen netspanning | NMLS |
| Voet van de lichtbron (of andere elektrische interface) | G10q |
| Slimme lichtbron (CLS) | Nee |
| Lichtbron met instelbare lichtkleur | Nee |
| Omhulsel | Nee |
| Lichtbron met hoge luminantie | Nee |
| Anti-verblindingsafscherming | Nee |
| Overeenkomstige kleurtemperatuur | SINGLE_VALUE |
| Opgave overeenkomstig vermogen | Nee |
| Lengte | 399,00 mm |
| Hoogte (incl. cylin. armaturen) | 406 mm |
| Breedte (incl. ronde armaturen) | 406 mm |
| X_kleurcoördinaten chromaticiteitsdiagram | 0,380 |
| Y_kleurcoördinaten chromaticiteitsdiagram | 0,380 |
| Correspondentie van hoek van de lichtbundel | SPHERE_360 |
| EPREL-ID | 546417 |
| Modelnummer | AC34192 |
| Productcode | Verpakkingseenheid (stuks per verpakking) | Afmetingen (lengte x breedte x hoogte) | Brutogewicht | Volume |
|---|---|---|---|---|
| 4050300014845 | Vouwhoes 1 |
421 mm x 411 mm x 38 mm | 392.14 g | 6.58 dm³ |
| 4050300222301 | Verzenddoos 12 |
452 mm x 436 mm x 431 mm | 5865.00 g | 84.94 dm³ |
| EAN | SEG-nummer | STK-nummer | EFO-Nr. |
|---|---|---|---|
| 4050300014845 | 8330932 | 946224120 | 3860925 |