| Productomschrijving | Lampvoet | Nominale vermogen | Nominale spanning | Nominale levensduur lamp | Nominale lichtstroom | Dimbaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| DULUX S 11 W/827 | G23 | 11 W | 91 V | 10000 h | 900 lm | Nee |
| DULUX S 11 W/840 | G23 | 11 W | 91 V | 10000 h | 900 lm | Nee |
| Nominale vermogen | 11 W |
| Nominaal vermogen | 12.40 W |
| Nominale spanning | 91 V |
| Nominale stroom | 0,16 A |
| Lichtstroom | 900 lm |
| Lichtstroom efficiëntie | 73 lm/W |
| Lichtkleur | 827 |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Kleurweergave-index Ra | ≥80 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 2.000 h | 0.85 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 4.000 h | 0.78 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 6.000 h | 0.76 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 8.000 h | 0.75 |
| Totale lengte | 236.50 mm |
| Lengte met lampvoet, doch zonder pennen | 214,00 mm |
| Diameter | 12,00 mm |
| Buisdiameter | 12 mm |
| Product gewicht | 30,7 g |
| Omgevingstemperatuur bereik | -5…+40 °C |
| Service levensduur | 6500 h |
| Functionerende lampen bij 2.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 4.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 6.000 | 0.95 |
| Functionerende lampen bij 8.000 | 0.81 |
| Levensduur B50 | 10000 h |
| Lampvoet | G23 |
| Kwikgehalte | 1.6 mg |
| Dimbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse | G |
| Energieverbruik | 13.00 kWh/1000h |
| Internationaal lampcoderingssysteem | FSD-11/827-I-G23 |
| Bestelreferentie | DULUX S 11W/827 |
| Gebruikte verlichtingstechnologie | CFLNI |
| Niet-directioneel of directioneel | NDLS |
| Netspanning of geen netspanning | NMLS |
| Voet van de lichtbron (of andere elektrische interface) | G23 |
| Slimme lichtbron (CLS) | Nee |
| Lichtbron met instelbare lichtkleur | Nee |
| Omhulsel | Nee |
| Lichtbron met hoge luminantie | Nee |
| Anti-verblindingsafscherming | Nee |
| Overeenkomstige kleurtemperatuur | SINGLE_VALUE |
| Opgave overeenkomstig vermogen | Nee |
| Lengte | 236,50 mm |
| Hoogte (incl. cylin. armaturen) | 12.00 mm |
| Breedte (incl. ronde armaturen) | 12.00 mm |
| X_kleurcoördinaten chromaticiteitsdiagram | 0,455 |
| Y_kleurcoördinaten chromaticiteitsdiagram | 0,415 |
| Correspondentie van hoek van de lichtbundel | SPHERE_360 |
| EPREL-ID | 546491 |
| Modelnummer | AC34266 |
| Productcode | Verpakkingseenheid (stuks per verpakking) | Afmetingen (lengte x breedte x hoogte) | Brutogewicht | Volume |
|---|---|---|---|---|
| 4050300006017 | Vouwdoos 1 |
23 mm x 36 mm x 242 mm | 48.20 g | 0.20 dm³ |
| 4008321908780 | Verzenddoos 10 |
190 mm x 54 mm x 257 mm | 535.00 g | 2.64 dm³ |
| EAN | SEG-nummer | STK-nummer | EFO-Nr. |
|---|---|---|---|
| 4050300006017 | 8330024 | 946137130 | 3820411 |