| Productomschrijving | Lampvoet | Nominale vermogen | Nominale spanning | Nominale levensduur lamp | Nominale lichtstroom | Dimbaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| HQI-T 1000 W/D | E40 | 1000 W | 130 V | 9000 h | 85000 lm | Nee |
| HQI-T 1000W/N E | E40 | 1000 W | 130 V | 9000 h | 110000 lm | Nee |
| HQI-T 2000 W/D | E40 | 2000 W | 230 V | 9000 h | 180000 lm | Nee |
| HQI-T 2000 W/D/I | E40 | 2000 W | 230 V | 9000 h | 180000 lm | Nee |
| HQI-T 2000 W/N/I | E40 | 2000 W | 235 V | 9000 h | 200000 lm | Nee |
| HQI-T 2000 W/N/SN SUPER | E40 | 2000 W | 220 V | 5500 h | 240000 lm | Nee |
| HQI-T 2000 W/N/E SUPER | E40 | 2000 W | 220 V | 5500 h | 245000 lm | Nee |
| Nominale vermogen | 2000 W |
| Nominale spanning | 220 V |
| Ontsteekspanning | 4.0/5.0 kVp 1) |
| Bedrijfsmodus | Conventioneel voorschakelapparaat(C-VSA) met ontsteker |
| Nominale stroom | 9,6 A |
| Compensatiecondensator 50 Hz | 37 µF |
1) Minimum / Maximaal
| Lichtstroom | 245000 lm |
| Lichtstroom efficiëntie | 123 lm/W |
| Kleurtemperatuur | 4550 K |
| Kleurweergave-index Ra | 63 |
| Lichtkleur | 645 |
| UV-bescherming | Ja |
| Totale lengte | 430.00 mm |
| Lengte | 430,00 mm |
| Afstand a / LCL | 265,0 mm |
| Diameter | 106,00 mm |
| Product gewicht | 580,00 g |
| Max. toegestane buiten kolf temp. | 500 °C |
| Max. toegestane fitting rand temp. | 250 °C |
| Levensduur B50 | 5500 h |
| Lampvoet | E40 |
| Kwikgehalte | 175.0 mg |
| Vorm/uitvoering | Helder |
| Product opmerking | Niet voor algemene verlichting |
| Dimbaar | Nee |
| Brandstand | p60 |
| Gesloten armatuur vereist | Ja |
| Warme herontsteking | Nee |
| Internationaal lampcoderingssysteem | MT/UB-2000/642-E/E/SL-E40-106/430/H |
| Bestelreferentie | HQI-T 2000W/N/E |
| Productcode | Verpakkingseenheid (stuks per verpakking) | Afmetingen (lengte x breedte x hoogte) | Brutogewicht | Volume |
|---|---|---|---|---|
| 4008321979063 | Wikkel 1 |
465 mm x 130 mm x 130 mm | 775.00 g | 7.86 dm³ |
| 4008321979070 | Verzenddoos 4 |
275 mm x 270 mm x 525 mm | 3724.00 g | 38.98 dm³ |
| EAN | SEG-nummer | STK-nummer | EFO-Nr. |
|---|---|---|---|
| 4008321979063 | 8333124 | 948811900 | 3861011 |