| Productomschrijving | Lampvoet | Nominale vermogen | Nominale spanning | Nominale levensduur lamp | Nominale lichtstroom | Dimbaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| L 22 W/827 G10Q | G10q | 22 W | 62 V | 9000 h | 1250 lm | Ja |
| L 22 W/840 G10Q | G10q | 22 W | 62 V | 9000 h | 1250 lm | Ja |
| L 22 W/865 G10Q | G10q | 22 W | 62 V | 9000 h | 1150 lm | Ja |
| L 32 W/827 G10Q | G10q | 32 W | 84 V | 9000 h | 2100 lm | Ja |
| L 32 W/840 G10Q | G10q | 32 W | 84 V | 9000 h | 2100 lm | Ja |
| L 32 W/865 G10Q | G10q | 32 W | 84 V | 9000 h | 2000 lm | Ja |
| L 40 W/840 G10Q | G10q | 40 W | 115 V | 9000 h | 2900 lm | Ja |
| Nominale vermogen | 22 W |
| Nominaal vermogen | 22.90 W |
| Nominale spanning | 62 V |
| Nominale stroom | 0,4 A |
| Lichtstroom | 1250 lm |
| Lichtstroom efficiëntie | 55 lm/W |
| Lichtkleur | 827 |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Kleurweergave-index Ra | ≥80 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 2.000 h | 0.80 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 4.000 h | 0.74 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 6.000 h | 0.72 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 8.000 h | 0.70 |
| Totale lengte | 209.00 mm |
| Diameter | 216 mm |
| Buisdiameter | 29 mm |
| Product gewicht | 124,4 g |
| Service levensduur | 6300 h 1) |
| Functionerende lampen bij 2.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 4.000 | 0.95 |
| Functionerende lampen bij 6.000 | 0.83 |
| Functionerende lampen bij 8.000 | 0.62 |
| Levensduur B50 | 9000 h |
1) Met preheat E-VSA
| Lampvoet | G10q |
| Kwikgehalte | 4.8 mg |
| Vorm/uitvoering | LUMILUX versie |
| Dimbaar | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | G |
| Energieverbruik | 23.00 kWh/1000h |
| Internationaal lampcoderingssysteem | FSC-22/827-E-G10q-29/216 |
| Bestelreferentie | L 22W/827 C G10 |
| Gebruikte verlichtingstechnologie | OTHER_FL |
| Niet-directioneel of directioneel | NDLS |
| Netspanning of geen netspanning | NMLS |
| Voet van de lichtbron (of andere elektrische interface) | G10q |
| Slimme lichtbron (CLS) | Nee |
| Lichtbron met instelbare lichtkleur | Nee |
| Omhulsel | Nee |
| Lichtbron met hoge luminantie | Nee |
| Anti-verblindingsafscherming | Nee |
| Overeenkomstige kleurtemperatuur | SINGLE_VALUE |
| Opgave overeenkomstig vermogen | Nee |
| Lengte | 209,00 mm |
| Hoogte (incl. cylin. armaturen) | 216 mm |
| Breedte (incl. ronde armaturen) | 216 mm |
| X_kleurcoördinaten chromaticiteitsdiagram | 0,463 |
| Y_kleurcoördinaten chromaticiteitsdiagram | 0,420 |
| Correspondentie van hoek van de lichtbundel | SPHERE_360 |
| EPREL-ID | 546411 |
| Modelnummer | AC34186 |
| Productcode | Verpakkingseenheid (stuks per verpakking) | Afmetingen (lengte x breedte x hoogte) | Brutogewicht | Volume |
|---|---|---|---|---|
| 4008321581068 | Vouwhoes 1 |
225 mm x 212 mm x 38 mm | 192.80 g | 1.81 dm³ |
| 4008321581075 | Verzenddoos 12 |
450 mm x 238 mm x 227 mm | 2708.60 g | 24.31 dm³ |
| EAN | SEG-nummer | STK-nummer | EFO-Nr. |
|---|---|---|---|
| 4008321581068 | 8330922 | 946222130 | 3860785 |