| Productomschrijving | Lampvoet | Nominale vermogen | Nominale spanning | Nominale levensduur lamp | Nominale lichtstroom | Dimbaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| HQI-E 1000 W/N | E40 | 1000 W | 125 V | 9000 h | 100000 lm | Nee |
| Nominale vermogen | 1000 W |
| Nominale spanning | 125 V |
| Ontsteekspanning | 4.0/5.0 kVp 1) |
| Bedrijfsmodus | Conventioneel voorschakelapparaat(C-VSA) met ontsteker |
| Nominale stroom | 9,5 A |
| Compensatiecondensator 50 Hz | 85 µF |
1) Minimum / Maximaal
| Lichtstroom | 100000 lm |
| Lichtstroom efficiëntie | 94 lm/W |
| Kleurtemperatuur | 3700 K |
| Kleurweergave-index Ra | 62 |
| Lichtkleur | 637 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 2.000 h | 0.85 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 4.000 h | 0.74 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 6.000 h | 0.67 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 8.000 h | 0.63 |
| Lamprendement (standaard situati | 94 lm/W |
| UV-bescherming | Ja |
| Totale lengte | 380.00 mm |
| Lengte | 380,00 mm |
| Diameter | 165 mm |
| Product gewicht | 395,00 g |
| Max. toegestane buiten kolf temp. | 500 °C |
| Max. toegestane fitting rand temp. | 250 °C |
| Functionerende lampen bij 2.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 4.000 | 0.98 |
| Functionerende lampen bij 6.000 | 0.92 |
| Functionerende lampen bij 8.000 | 0.77 |
| Levensduur B50 | 9000 h |
| Lampvoet | E40 |
| Kwikgehalte | 105.0 mg |
| Vorm/uitvoering | Gecoat |
| Product opmerking | Niet voor algemene verlichting |
| Dimbaar | Nee |
| Brandstand | h45 |
| Gesloten armatuur vereist | Ja |
| Warme herontsteking | Nee |
| Energieverbruik | 1171.50 kWh/1000h |
| Internationaal lampcoderingssysteem | ME/UB-1000/638-H/E/SL-E40-165/380/V |
| Bestelreferentie | HQI-E 1000W/N C |
| Productcode | Verpakkingseenheid (stuks per verpakking) | Afmetingen (lengte x breedte x hoogte) | Brutogewicht | Volume |
|---|---|---|---|---|
| 4008321528261 | Wikkel 1 |
750 mm x 400 mm | 583.00 g | |
| 4008321528278 | Verzenddoos 6 |
545 mm x 365 mm x 435 mm | 4619.00 g | 86.53 dm³ |
| EAN | SEG-nummer | STK-nummer | EFO-Nr. |
|---|---|---|---|
| 4008321528261 | 8333360 | 948801890 | 3810290 |