| Productomschrijving | Lampvoet | Nominale vermogen | Nominale spanning | Nominale levensduur lamp | Nominale lichtstroom | Dimbaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| HQI-TS 1000 W/NDL/S UVS | K12s-36 | 1000.00 W | 120 V | 6000 h | 90000 lm | Nee |
| HQI-TS 1000 W/D/S PRO | K12s-36 | 1000.00 W | 125 V | 8000 h | 90000 lm | Nee |
| HQI-TS 2000 W/D/S | K12s-36 | 2000 W | 190 V | 4500 h | 210000 lm | Nee |
| HQI-TS 2000 W/NDL/S | K12s-36 | 2000 W | 200 V | 6000 h | 215000 lm | Nee |
| HQI-TS 2000 W/D/S/HF | K12s-36 | 2000 W | 200 V | 4500 h | 230000 lm | Nee |
| Nominale vermogen | 2000 W |
| Nominale spanning | 200 V |
| Ontsteekspanning | 4.0/36 kVp 1) |
| Bedrijfsmodus | Conventioneel voorschakelapparaat(C-VSA) met ontsteker |
| Nominale stroom | 11,3 A |
| Compensatiecondensator 50 Hz | 60 µF |
1) Minimum / Maximaal
| Lichtstroom | 215000 lm |
| Lichtstroom efficiëntie | 115 lm/W |
| Lichtkleur | 946 |
| Kleurtemperatuur | 4650 K |
| Kleurweergave-index Ra | 90 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 2.000 h | 0.89 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 4.000 h | 0.76 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 6.000 h | 0.72 |
| Lamprendement (standaard situati | 112 lm/W |
| UV-bescherming | Nee |
| Totale lengte | 187.00 mm |
| Lengte | 187,00 mm |
| Afstand a / LCL | 93,0 mm |
| Diameter | 41,00 mm |
| Maximale diameter | 41 mm |
| Product gewicht | 63,00 g |
| Max. toegestane buiten kolf temp. | 950 °C |
| Maximaal toelaatbare temperatuur kneep | 390 °C |
| Functionerende lampen bij 2.000 | 0.95 |
| Functionerende lampen bij 4.000 | 0.76 |
| Functionerende lampen bij 6.000 | 0.50 |
| Levensduur B50 | 6000 h |
| Lampvoet | K12s-36 |
| Kwikgehalte | 150.0 mg |
| Vorm/uitvoering | Helder |
| Product opmerking | Niet voor algemene verlichting |
| Dimbaar | Nee |
| Brandstand | p15/p45 |
| Gesloten armatuur vereist | Ja |
| Warme herontsteking | Ja |
| Energieverbruik | 2123.00 kWh/1000h |
| Internationaal lampcoderingssysteem | MN-2000/844-E/E/SL-K12s=36-41/187/H |
| Bestelreferentie | HQI-TS 2000W/ND |
| Productcode | Verpakkingseenheid (stuks per verpakking) | Afmetingen (lengte x breedte x hoogte) | Brutogewicht | Volume |
|---|---|---|---|---|
| 4008321525499 | Vouwdoos 1 |
75 mm x 75 mm x 240 mm | 126.00 g | 1.35 dm³ |
| 4008321525505 | Verzenddoos 10 |
395 mm x 165 mm x 265 mm | 1456.00 g | 17.27 dm³ |
| EAN | STK-nummer |
|---|---|
| 4008321525499 | 948811960 |