| Productomschrijving | Lampvoet | Nominale vermogen | Nominale spanning | Nominale levensduur lamp | Nominale lichtstroom | Dimbaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| HQI-TS 1000 W/NDL/S UVS | K12s-36 | 1000.00 W | 120 V | 6000 h | 90000 lm | Nee |
| HQI-TS 1000 W/D/S PRO | K12s-36 | 1000.00 W | 125 V | 8000 h | 90000 lm | Nee |
| HQI-TS 2000 W/D/S | K12s-36 | 2000 W | 190 V | 4500 h | 210000 lm | Nee |
| HQI-TS 2000 W/NDL/S | K12s-36 | 2000 W | 200 V | 6000 h | 215000 lm | Nee |
| HQI-TS 2000 W/D/S/HF | K12s-36 | 2000 W | 200 V | 4500 h | 230000 lm | Nee |
| Nominale vermogen | 1000.00 W |
| Nominale spanning | 125 V |
| Ontsteekspanning | 4.0/36 kVp 1) |
| Bedrijfsmodus | Conventioneel voorschakelapparaat(C-VSA) met ontsteker |
| Nominale stroom | 9,6 A |
| Compensatiecondensator 50 Hz | 85 µF |
1) Minimum / Maximaal
| Lichtstroom | 90000 lm |
| Lichtstroom efficiëntie | 90 lm/W |
| Kleurtemperatuur | 6100 K |
| Kleurweergave-index Ra | 85 |
| Lichtkleur | 861 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 2.000 h | 0.94 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 4.000 h | 0.93 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 6.000 h | 0.92 |
| Lichtstroom (LLMF) bij 8.000 h | 0.89 |
| Lamprendement (standaard situati | 90 lm/W |
| UV-bescherming | Nee |
| Totale lengte | 187.00 mm |
| Lengte | 187,00 mm |
| Afstand a / LCL | 93,0 mm |
| Diameter | 41,00 mm |
| Product gewicht | 58,5 g |
| Max. toegestane buiten kolf temp. | 950 °C |
| Maximaal toelaatbare temperatuur kneep | 390 °C |
| Functionerende lampen bij 2.000 | 0.99 |
| Functionerende lampen bij 4.000 | 0.95 |
| Functionerende lampen bij 6.000 | 0.79 |
| Functionerende lampen bij 8.000 | 0.50 |
| Levensduur B50 | 8000 h |
| Lampvoet | K12s-36 |
| Kwikgehalte | 70.0 mg |
| Vorm/uitvoering | Helder |
| Product opmerking | Niet voor algemene verlichting |
| Dimbaar | Nee |
| Brandstand | p15/p45 |
| Gesloten armatuur vereist | Ja |
| Warme herontsteking | Ja |
| Energieverbruik | 1100.00 kWh/1000h |
| Internationaal lampcoderingssysteem | MN-1000/961-H/E/SL-K12s=36-41/187/H |
| Bestelreferentie | HQI-TS 1000W/D/ |
| Productcode | Verpakkingseenheid (stuks per verpakking) | Afmetingen (lengte x breedte x hoogte) | Brutogewicht | Volume |
|---|---|---|---|---|
| 4008321525475 | Vouwdoos 1 |
75 mm x 75 mm x 240 mm | 124.00 g | 1.35 dm³ |
| 4008321525482 | Verzenddoos 10 |
395 mm x 165 mm x 265 mm | 1436.00 g | 17.27 dm³ |
| EAN | SEG-nummer | STK-nummer | EFO-Nr. |
|---|---|---|---|
| 4008321525475 | 8332841 | 948811920 | 3860104 |