Antheus Klein meubelonderdeel
Antheus Klein meubelonderdeel
| Kollektion | Antheus |
| PROJECTS | PREMIUM |
| Model | B06980 |
| Breedte | 800 mm |
| Hoogte | 38 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Gewicht | 1 kg |
| Produkt omschrijving | Handdoekhouder |
| beschrijving |
|
| Vorm | Speciale vorm |
| Direct-Downloads | |
Beschikbaarheid
kleuren & bestekteksten
terug naar productdetail
kleuren & bestekteksten
| Color | beschrijving | Artikelnummer | EAN | Aanbestedingsteksten |
|---|---|---|---|---|
|
B0698000 | 4051202752439 |
open
AanbestedingstekstenB0698000
|
