Set buitenliggende bevestigingsogen van RVS V4A, montage in een hoek 0° of 90° mogelijk, set = 4 stuks
Wandafstand 40 mm
buitenliggende bevestigingsogen
Artikelnummer: 72007601 | Afmetingen: 35 x 90 x 38,5 mm
Set buitenliggende bevestigingsogen van RVS V4A, montage in een hoek 0° of 90° mogelijk, set = 4 stuks
Wandafstand 40 mm
| Kleur toebehoren | andere |
|---|
| Breedte | 35 mm |
|---|---|
| Lengte | 90 mm |
| Hoogte | 38.5 mm |
| Industrie kwaliteit | ja |
|---|
| Type toebehoren | andere |
|---|
| plaats van de montage | onbeschermde buitenomgeving |
|---|
| Materiaal toebehoren | Roestvrij staal V4A |
|---|
| Klasse | UL (UL 50 & CSA 22.2 No. 94.1-15, UL 50E & CSA C22.2 No. 94.2-15) |
|---|
| CAD-tekeningen | 3D-CAD-tekeningen downloaden |
|---|
Login op mijnSpelsberg om de bestekteksten te downloaden. mySpelsberg Login
buitenliggende bevestigingsogen GEOS ABL-10/ES
Set buitenliggende bevestigingsogen van RVS V4A, montage in een hoek 0° of 90° mogelijk, set = 4...
Heeft u vragen over het product en wilt u graag advies?
Hier kunt u direct een bericht achterlaten, dat verwijst naar het product.