Subway 2.0 Onderkast voor wastafel
Subway 2.0 Onderkast voor wastafel
| Kollektion | Subway 2.0 |
| PROJECTS | DESIGN |
| Model | A69210 |
| Breedte | 1287 mm |
| Hoogte | 420 mm |
| Diepte | 449 mm |
| Gewicht | 48 kg |
| Produkt omschrijving | Wastafelonderkast |
| beschrijving |
|
| Montage | wandhangend |
| Vorm | Hoekig |
| Direct-Downloads | |
Beschikbaarheid
Andere collecties
terug naar productdetail
Andere collecties
Variaties
terug naar productdetail
Variaties
kleuren & bestekteksten
terug naar productdetail
kleuren & bestekteksten
| Color | beschrijving | Artikelnummer | EAN | Aanbestedingsteksten |
|---|---|---|---|---|
|
Glossy White | A69210DH | 4051202284381 |
open
AanbestedingstekstenA69210DH
|
|
Santana Oak | A69210E1 | 4051202284398 |
open
AanbestedingstekstenA69210E1
|
|
White Wood | A69210E8 | 4051202353094 |
open
AanbestedingstekstenA69210E8
|
|
Glossy Grey | A69210FP | 4051202283704 |
open
AanbestedingstekstenA69210FP
|
|
White Matt | A69210MS | 4051202278267 |
open
AanbestedingstekstenA69210MS
|
|
Black Matt Lacquer | A69210PD | 4051202529086 |
open
AanbestedingstekstenA69210PD
|
|
Elm Impresso | A69210PN | 4051202278045 |
open
AanbestedingstekstenA69210PN
|
|
Truffle Grey | A69210VG | 4051202969837 |
open
AanbestedingstekstenA69210VG
|
|
Arizona Oak | A69210VH | 4051202958657 |
open
AanbestedingstekstenA69210VH
|
|
Nordic Oak | A69210VJ | 4051202953065 |
open
AanbestedingstekstenA69210VJ
|
|
Soft Grey | A69210VK | 4051202964245 |
open
AanbestedingstekstenA69210VK
|
