Subway 2.0 Onderkast voor wastafel
Subway 2.0 Onderkast voor wastafel
| Kollektion | Subway 2.0 |
| PROJECTS | DESIGN |
| Model | A69110 |
| Breedte | 1287 mm |
| Hoogte | 420 mm |
| Diepte | 449 mm |
| Gewicht | 48 kg |
| Produkt omschrijving | Wastafelonderkast |
| beschrijving |
|
| Montage | wandhangend |
| Vorm | Hoekig |
| Direct-Downloads | |
Beschikbaarheid
Andere collecties
terug naar productdetail
Andere collecties
Variaties
terug naar productdetail
Variaties
kleuren & bestekteksten
terug naar productdetail
kleuren & bestekteksten
| Color | beschrijving | Artikelnummer | EAN | Aanbestedingsteksten |
|---|---|---|---|---|
|
Glossy White | A69110DH | 4051202284510 |
open
AanbestedingstekstenA69110DH
|
|
Santana Oak | A69110E1 | 4051202284527 |
open
AanbestedingstekstenA69110E1
|
|
White Wood | A69110E8 | 4051202353070 |
open
AanbestedingstekstenA69110E8
|
|
Glossy Grey | A69110FP | 4051202284312 |
open
AanbestedingstekstenA69110FP
|
|
White Matt | A69110MS | 4051202284336 |
open
AanbestedingstekstenA69110MS
|
|
Black Matt Lacquer | A69110PD | 4051202529109 |
open
AanbestedingstekstenA69110PD
|
|
Elm Impresso | A69110PN | 4051202284350 |
open
AanbestedingstekstenA69110PN
|
|
Truffle Grey | A69110VG | 4051202969813 |
open
AanbestedingstekstenA69110VG
|
|
Arizona Oak | A69110VH | 4051202958633 |
open
AanbestedingstekstenA69110VH
|
|
Nordic Oak | A69110VJ | 4051202953041 |
open
AanbestedingstekstenA69110VJ
|
|
Soft Grey | A69110VK | 4051202964221 |
open
AanbestedingstekstenA69110VK
|
