Subway 2.0 Onderkast voor wastafel
Subway 2.0 Onderkast voor wastafel
| Kollektion | Subway 2.0 |
| PROJECTS | DESIGN |
| Model | A69100 |
| Breedte | 1287 mm |
| Hoogte | 420 mm |
| Diepte | 449 mm |
| Gewicht | 48 kg |
| Produkt omschrijving | Wastafelonderkast |
| beschrijving |
|
| Montage | wandhangend |
| Vorm | Hoekig |
| Direct-Downloads | |
Beschikbaarheid
Andere collecties
terug naar productdetail
Andere collecties
Variaties
terug naar productdetail
Variaties
kleuren & bestekteksten
terug naar productdetail
kleuren & bestekteksten
| Color | beschrijving | Artikelnummer | EAN | Aanbestedingsteksten |
|---|---|---|---|---|
|
Glossy White | A69100DH | 4047289978657 |
open
AanbestedingstekstenA69100DH
|
|
Santana Oak | A69100E1 | 4051202284497 |
open
AanbestedingstekstenA69100E1
|
|
White Wood | A69100E8 | 4051202353063 |
open
AanbestedingstekstenA69100E8
|
|
Glossy Grey | A69100FP | 4047289978633 |
open
AanbestedingstekstenA69100FP
|
|
White Matt | A69100MS | 4051202180096 |
open
AanbestedingstekstenA69100MS
|
|
Black Matt Lacquer | A69100PD | 4051202529116 |
open
AanbestedingstekstenA69100PD
|
|
Elm Impresso | A69100PN | 4051202180102 |
open
AanbestedingstekstenA69100PN
|
|
Truffle Grey | A69100VG | 4051202969806 |
open
AanbestedingstekstenA69100VG
|
|
Arizona Oak | A69100VH | 4051202958626 |
open
AanbestedingstekstenA69100VH
|
|
Nordic Oak | A69100VJ | 4051202953034 |
open
AanbestedingstekstenA69100VJ
|
|
Soft Grey | A69100VK | 4051202964214 |
open
AanbestedingstekstenA69100VK
|
