Subway 2.0 Onderkast voor wastafel
Subway 2.0 Onderkast voor wastafel
| Kollektion | Subway 2.0 |
| PROJECTS | DESIGN |
| Model | A69000 |
| Breedte | 987 mm |
| Hoogte | 420 mm |
| Diepte | 449 mm |
| Gewicht | 36 kg |
| Produkt omschrijving | Wastafelonderkast |
| beschrijving |
|
| Montage | wandhangend |
| Vorm | Hoekig |
| Direct-Downloads | |
Beschikbaarheid
Andere collecties
terug naar productdetail
Andere collecties
Variaties
terug naar productdetail
Variaties
kleuren & bestekteksten
terug naar productdetail
kleuren & bestekteksten
| Color | beschrijving | Artikelnummer | EAN | Aanbestedingsteksten |
|---|---|---|---|---|
|
Glossy White | A69000DH | 4047289978701 |
open
AanbestedingstekstenA69000DH
|
|
Santana Oak | A69000E1 | 4051202284145 |
open
AanbestedingstekstenA69000E1
|
|
White Wood | A69000E8 | 4051202353049 |
open
AanbestedingstekstenA69000E8
|
|
Glossy Grey | A69000FP | 4047289978688 |
open
AanbestedingstekstenA69000FP
|
|
White Matt | A69000MS | 4051202180065 |
open
AanbestedingstekstenA69000MS
|
|
Black Matt Lacquer | A69000PD | 4051202529130 |
open
AanbestedingstekstenA69000PD
|
|
Elm Impresso | A69000PN | 4051202180072 |
open
AanbestedingstekstenA69000PN
|
|
Truffle Grey | A69000VG | 4051202969783 |
open
AanbestedingstekstenA69000VG
|
|
Arizona Oak | A69000VH | 4051202958602 |
open
AanbestedingstekstenA69000VH
|
|
Nordic Oak | A69000VJ | 4051202953010 |
open
AanbestedingstekstenA69000VJ
|
|
Soft Grey | A69000VK | 4051202964191 |
open
AanbestedingstekstenA69000VK
|
