Subway 2.0 Onderkast voor wastafel
Subway 2.0 Onderkast voor wastafel
| Kollektion | Subway 2.0 |
| PROJECTS | DESIGN |
| Model | A68910 |
| Breedte | 787 mm |
| Hoogte | 420 mm |
| Diepte | 449 mm |
| Gewicht | 30 kg |
| Produkt omschrijving | Wastafelonderkast |
| beschrijving |
|
| Montage | wandhangend |
| Vorm | Hoekig |
| Direct-Downloads | |
Beschikbaarheid
Andere collecties
terug naar productdetail
Andere collecties
Variaties
terug naar productdetail
Variaties
kleuren & bestekteksten
terug naar productdetail
kleuren & bestekteksten
| Color | beschrijving | Artikelnummer | EAN | Aanbestedingsteksten |
|---|---|---|---|---|
|
Glossy White | A68910DH | 4051202278243 |
open
AanbestedingstekstenA68910DH
|
|
Santana Oak | A68910E1 | 4051202278250 |
open
AanbestedingstekstenA68910E1
|
|
White Wood | A68910E8 | 4051202353032 |
open
AanbestedingstekstenA68910E8
|
|
Glossy Grey | A68910FP | 4051202284091 |
open
AanbestedingstekstenA68910FP
|
|
White Matt | A68910MS | 4051202284114 |
open
AanbestedingstekstenA68910MS
|
|
Black Matt Lacquer | A68910PD | 4051202529147 |
open
AanbestedingstekstenA68910PD
|
|
Elm Impresso | A68910PN | 4051202284138 |
open
AanbestedingstekstenA68910PN
|
|
Truffle Grey | A68910VG | 4051202969776 |
open
AanbestedingstekstenA68910VG
|
|
Arizona Oak | A68910VH | 4051202958596 |
open
AanbestedingstekstenA68910VH
|
|
Nordic Oak | A68910VJ | 4051202953003 |
open
AanbestedingstekstenA68910VJ
|
|
Soft Grey | A68910VK | 4051202964184 |
open
AanbestedingstekstenA68910VK
|
