Subway 2.0 Onderkast voor wastafel
Subway 2.0 Onderkast voor wastafel
| Kollektion | Subway 2.0 |
| PROJECTS | DESIGN |
| Model | A68900 |
| Breedte | 787 mm |
| Hoogte | 420 mm |
| Diepte | 449 mm |
| Gewicht | 30 kg |
| Produkt omschrijving | Wastafelonderkast |
| beschrijving |
|
| Montage | wandhangend |
| Vorm | Hoekig |
| Direct-Downloads | |
Beschikbaarheid
Andere collecties
terug naar productdetail
Andere collecties
Variaties
terug naar productdetail
Variaties
kleuren & bestekteksten
terug naar productdetail
kleuren & bestekteksten
| Color | beschrijving | Artikelnummer | EAN | Aanbestedingsteksten |
|---|---|---|---|---|
|
Glossy White | A68900DH | 4047289978756 |
open
AanbestedingstekstenA68900DH
|
|
Santana Oak | A68900E1 | 4051202278229 |
open
AanbestedingstekstenA68900E1
|
|
White Wood | A68900E8 | 4051202352769 |
open
AanbestedingstekstenA68900E8
|
|
Glossy Grey | A68900FP | 4047289978732 |
open
AanbestedingstekstenA68900FP
|
|
White Matt | A68900MS | 4051202180034 |
open
AanbestedingstekstenA68900MS
|
|
Black Matt Lacquer | A68900PD | 4051202529154 |
open
AanbestedingstekstenA68900PD
|
|
Elm Impresso | A68900PN | 4051202180041 |
open
AanbestedingstekstenA68900PN
|
|
Truffle Grey | A68900VG | 4051202969769 |
open
AanbestedingstekstenA68900VG
|
|
Arizona Oak | A68900VH | 4051202958589 |
open
AanbestedingstekstenA68900VH
|
|
Nordic Oak | A68900VJ | 4051202952990 |
open
AanbestedingstekstenA68900VJ
|
|
Soft Grey | A68900VK | 4051202964177 |
open
AanbestedingstekstenA68900VK
|
