buis bocht, nominale isolatiespanning: 400V AC, halogeenvrij, aantal invoeringen 30°: 1
Voor 30° invoering voor de inbouw in buisadapter (middel) 97052301, M25, afdichtingsbereik M25
buis bocht
Artikelnummer: 97043001 | Afmetingen: 48 x 76,5 x 71,5 mm
buis bocht, nominale isolatiespanning: 400V AC, halogeenvrij, aantal invoeringen 30°: 1
Voor 30° invoering voor de inbouw in buisadapter (middel) 97052301, M25, afdichtingsbereik M25
| Doorslagspanning AC | 400 V |
|---|---|
| Geschikt voor | Betonbouw |
| Breedte | 48 mm |
|---|---|
| Lengte | 76.5 mm |
| Hoogte | 71.5 mm |
| halogeenvrij | ja |
|---|---|
| Ontvlambaarheidsklasse volgens UL94 | HB |
| Gloeidraadbestendigheid volgens EN 60695-2-11 | 650 °C |
| Industrie kwaliteit | nee |
| Max. relatieve luchtvochtigheid 25°C | - % |
|---|---|
| Max. relatieve luchtvochtigheid 40 °C | 50 % |
| Omgevingstemperatuur min. | -25 °C |
| Omgevingstemperatuur max. | 40 °C |
| Omgevingstemperatuur 24 uur | 35 °C |
| Materiaal onderbak | Polypropyleen |
|---|---|
| Materiaal deksel | Polypropyleen |
Bevestigingsmiddel voor stalen bekisting
Bevestigingsmiddel voor houten / kunststof bekisting, voor stortbeton of gegoten beton op houten...
Bevestigingsmiddel voor houten / kunststof bekisting, voor stortbeton of gegoten beton op houten...
Login op mijnSpelsberg om de bestekteksten te downloaden. mySpelsberg Login
buis bocht, nominale isolatiespanning: 400V AC, halogeenvrij, aantal invoeringen 30°: 1
buis bocht, nominale isolatiespanning: 400V AC, halogeenvrij, aantal invoeringen 30°: 1
Heeft u vragen over het product en wilt u graag advies?
Hier kunt u direct een bericht achterlaten, dat verwijst naar het product.