O.novo Fonteintjes
O.novo Fonteintjes
| Kollektion | O.novo |
| PROJECTS | START |
| Model | 536039 |
| Breedte | 360 mm |
| Diepte | 275 mm |
| Gewicht | 5,7 kg |
| Produkt omschrijving | Fontein Compact |
| beschrijving |
|
| Armatuur / Kraangat aanwijzing | geschikt voor 1-gat armatuur, kraangat links doorgestoken |
| Overloop aanwijzing | met overloop |
| Vorm | Ovaal |
| Direct-Downloads | |
Beschikbaarheid
Andere collecties
terug naar productdetail
Andere collecties
Toebehoren
terug naar productdetail
