Loop & Friends Opzetwastafel
Loop & Friends Opzetwastafel
| Kollektion | Loop & Friends |
| PROJECTS | DESIGN |
| Model | 515400 |
| Breedte | 585 mm |
| Diepte | 380 mm |
| Gewicht | 10,3 kg |
| Produkt omschrijving | Opzetwastafel |
| beschrijving |
|
| Armatuur / Kraangat aanwijzing | voor wanduitloop armatuur resp. armatuur met verhoogde voet, zonder kraangatbank |
| Overloop aanwijzing | met overloop |
| Vorm | Rechthoek |
| Direct-Downloads | |
Beschikbaarheid
Variaties
terug naar productdetail
Variaties
Toebehoren
terug naar productdetail
