Memento Wandwastafels
Memento Wandwastafels
| Kollektion | Memento |
| PROJECTS | PREMIUM |
| Model | 513360 |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 420 mm |
| Gewicht | 18 kg |
| Produkt omschrijving | Wastafel |
| beschrijving |
|
| Armatuur / Kraangat aanwijzing | geschikt voor 3-gats armatuur, middelste kraangat doorgestoken |
| Overloop aanwijzing | met overloop |
| Vorm | Rechthoek |
| Direct-Downloads | |
Beschikbaarheid
Andere collecties
terug naar productdetail
Andere collecties
Toebehoren
terug naar productdetail
