Antheus Opzetwastafel
Antheus Opzetwastafel
| Kollektion | Antheus |
| PROJECTS | PREMIUM |
| Model | 4A1065 |
| Breedte | 650 mm |
| Diepte | 388 mm |
| Gewicht | 18,2 kg |
| Produkt omschrijving | Opzetwastafel |
| beschrijving |
|
| Armatuur / Kraangat aanwijzing | voor wanduitloop armatuur resp. armatuur met verhoogde voet, zonder kraangatbank |
| Overloop aanwijzing | zonder overloop, Let op: bij modellen zonder overloopfunctie adviseren wij een niet afsluitbare afvoerplug. |
| Vorm | Rechthoek |
| Direct-Downloads | |
Beschikbaarheid
Toebehoren
terug naar productdetail
