Invoerflens, voor montage op 300 mm brede kopzijdes van AKL / AKi-L lege behuizingen, AKi zekeringsbehuizingen, AKi contactdoos combinaties, AKi-Z / ZVi meterbehuizingen, compleet met bevestigingsmateriaal
glad, om zelf te boren
Invoerflens
Artikelnummer: 79605001 | Afmetingen: 300 x 91 x 15 mm
Invoerflens, voor montage op 300 mm brede kopzijdes van AKL / AKi-L lege behuizingen, AKi zekeringsbehuizingen, AKi contactdoos combinaties, AKi-Z / ZVi meterbehuizingen, compleet met bevestigingsmateriaal
glad, om zelf te boren
| Beschermingsgraad | IP54 |
|---|---|
| UL Type Rating | g.g. |
| Breedte | 300 mm |
|---|---|
| Lengte | 91 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| uv-bestendig | ja |
|---|---|
| Ontvlambaarheidsklasse volgens UL94 | V2 |
| Gloeidraadbestendigheid volgens EN 60695-2-11 | 960 °C |
| Industrie kwaliteit | nee |
| plaats van de montage | beschermde buitenomgeving |
|---|
Login op mijnSpelsberg om de bestekteksten te downloaden. mySpelsberg Login
Invoerflens, voor montage op 300 mm brede kopzijdes van AKL / AKi-L lege behuizingen, AKi...
Heeft u vragen over het product en wilt u graag advies?
Hier kunt u direct een bericht achterlaten, dat verwijst naar het product.