High colour temperature: 15000K. Radiations in the 420nm to support coral growth. Lighting of marine water aquariums.
FHO39W/MARINESTAR
Marinestar T5
Productkenmerken
- High colour temperature: 15000K. Radiations in the 420nm to support coral growth. Lighting of marine water aquariums.
Productoverzicht
| Productoverzicht | |
|---|---|
| Productnaam | FHO39W/MARINESTAR |
| Technologie | Fluorescentie |
| Ballonvorm | Buisvormig |
| Lampvoet | G5 |
| Ballonafwerking | Satin/mat |
| Type armatuur (open/gesloten) | Open |
| Algemene toepassing | Horeca, Winkel, Residentieel & Consument |
| ETIM klasse | EC000108 |
| Lichtstroom (nominaal) (lm) | 2100 |
| Kleurtemperatuur (K) | 15000 |
| Lichtkleur | Marinestar |
| Wattage (W) | 39.00 |
| Dimbaar | Ja |
| Dimtechnologie | Mains: leading / trailing edge |
| Gemiddelde levensduur (nominaal) (u) | 15000 |
| EAN code | 5410288027210 |
Productgegevens
| Algemene gegevens | |
|---|---|
| Productnaam | FHO39W/MARINESTAR |
| Technologie | Fluorescentie |
| Ballonvorm | Buisvormig |
| Lampvoet | G5 |
| Ballonafwerking | Satin/mat |
| Type armatuur (open/gesloten) | Open |
| Algemene toepassing | Horeca, Winkel, Residentieel & Consument |
| Omgevingstemperatuur (°C) | -15°C...+50°C |
| ETIM klasse | EC000108 |
| Optische gegevens | |
|---|---|
| Lichtstroom (nominaal) (lm) | 2100 |
| Nominale lichtstroom (nominaal) bij 35°C (lm) | 2280 |
| Omgevingstemperatuur voor maximale lichtstroom (°C) | 35 |
| Kleurtemperatuur (K) | 15000 |
| Lichtkleur | Marinestar |
| Instelbare kleurkwaliteit | Nee |
| Elektrische gegevens | |
|---|---|
| Wattage (W) | 39.00 |
| Stroom (A) | 0.340 |
| Primaire voedingsspanning min | 108.0 |
| Primaire voedingsspanning max | 128.0 |
| Voorschakelapparaat vereist | Ja |
| Dimbaar | Ja |
| Dimtechnologie | Mains: leading / trailing edge |
| Stuurstroom driver (mA) | 340 |
| Gegevens levensduur | |
|---|---|
| Gemiddelde levensduur (nominaal) (u) | 15000 |
| Fysieke gegevens | |
|---|---|
| Lengte (mm) | 850.0 |
| Nominale diameter product (mm) | 16 |
| Lengte voet tot voet (mm) - A | 849.0 |
| Lengte voet tot pen Min-Max - B | 853.7-856.1 |
| Max. lamplengte (mm) C/L | 863.2 |
| Max. lampdiameter (mm) -D | 17.0 |
| Gewicht (kg) | 0.064 |
| Verpakkingen | |
|---|---|
| EAN code | 5410288027210 |
| Enkele lengte verpakking (cm) | 86.2 |
| Enkele breedte verpakking (cm) | 1.9 |
| Hoogte eenheidsverpakking (cm) | 1.9 |
| DUN14 (inner) | 15410288027217 |
| Eenheden per omdoos | 25 |
| Lengte omdoos (cm) | 87.6 |
| Breedte omdoos (cm) | 10.5 |
| Diepte omdoos (cm) | 10.5 |
| Veiligheidsgegevens | |
|---|---|
| Kwikgehalte lamp (mg) | 2.30 |
| Optimale bedrijfsomstandigheden (°C) | -15-50 |
| Reinigingsinstructies bij breuk | Van toepassing |
| Lamp voor speciaal toepassingen | Ja |
| Geschikt voor huishoudelijke verlichting | Nee |
| Veiligheidsmelding | Niet geschikt voor thuisgebruik |
