Voor de verticale koppeling van AKi 05/09 modulaire verdelers, compleet met wigverbinders en pakking
combiset
STV KS-IP 65
Artikelnummer: 79100201 | Afmetingen: 12 x 20,8 x 9,5 mm
combiset
Artikelnummer: 79100201 | Afmetingen: 12 x 20,8 x 9,5 mm
Voor de verticale koppeling van AKi 05/09 modulaire verdelers, compleet met wigverbinders en pakking
| Beschermingsgraad | IP65 |
|---|
| Breedte | 12 mm |
|---|---|
| Lengte | 20.8 mm |
| Hoogte | 9.5 mm |
| uv-bestendig | nee |
|---|---|
| Industrie kwaliteit | nee |
| Type toebehoren | andere |
|---|
| plaats van de montage | beschermde buitenomgeving |
|---|
Login op mijnSpelsberg om de bestekteksten te downloaden. mySpelsberg Login
Heeft u vragen over het product en wilt u graag advies?
Hier kunt u direct een bericht achterlaten, dat verwijst naar het product.