PE/N-klem ter bevestiging op een 35 mm DIN-rail, bijvoorbeeld in meterbehuizingen
PE-klem (groen) 3 x 25 mm², 2 x 16 mm²
klemblok
Artikelnummer: 79080501 | Afmetingen: 48 x 42 x 25 mm
PE/N-klem ter bevestiging op een 35 mm DIN-rail, bijvoorbeeld in meterbehuizingen
PE-klem (groen) 3 x 25 mm², 2 x 16 mm²
| Nominale bedrijfsspanning AC | 690 V |
|---|---|
| Aantal polen | 1 |
| contactloos | nee |
| Aansluiting 1: Type aansluiting | Schroeven |
| Aansluiting 1: Klempunt per pool | 5 |
| Aansluiting 1: Geschikt voor CU geleiders | 1 |
| Aansluiting 1: Aansluitbare geleider doorsnede massief (min) | 2.5 mm² |
| Aansluiting 1: Aansluitbare geleider doorsnede massief (max) | 25 mm² |
| Aansluiting 2: aansluittype | Schroeven |
| Aansluiting 2: geschikt voor Cu-aders | 1 |
| Aansluiting 2: aansluitbare aderdoorsnede eendraads (min) | 1 mm² |
| Aansluiting 2: aansluitbare aderdoorsnede eendraads (max.) | 16 mm² |
| Breedte | 48 mm |
|---|---|
| Lengte | 42 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Gloeidraadbestendigheid volgens EN 60695-2-11 | 960 °C |
|---|---|
| Industrie kwaliteit | nee |
| Aansluiting 1: Aanhaalmoment | 2.5 Nm |
|---|---|
| Aansluiting 2: aanhaalmoment | 2.5 Nm |
| Isolatiemateriaal | Thermoplast |
|---|
| Klasse | VDE (DIN 60998-1/-2-1 (VDE 0613-1/-2-1)) |
|---|
Login op mijnSpelsberg om de bestekteksten te downloaden. mySpelsberg Login
PE/N-klem ter bevestiging op een 35 mm DIN-rail, bijvoorbeeld in meterbehuizingen
Heeft u vragen over het product en wilt u graag advies?
Hier kunt u direct een bericht achterlaten, dat verwijst naar het product.