PE/N-klemrail, voor de inbouw in AK modulaire verdelers tot bouwjaar 2014 en in AKL/AKi-lege behuizingen.
PE- en N-klem met elk 1 klempunt 25 mm², 6 klempunten 16 mm² en 18 klempunten 6 mm²
klemrail
Artikelnummer: 79022501 | Afmetingen: 286 x 45 x 43 mm
PE/N-klemrail, voor de inbouw in AK modulaire verdelers tot bouwjaar 2014 en in AKL/AKi-lege behuizingen.
PE- en N-klem met elk 1 klempunt 25 mm², 6 klempunten 16 mm² en 18 klempunten 6 mm²
| Nominale bedrijfsspanning AC | 400 V |
|---|---|
| Aantal polen | 2 |
| contactloos | nee |
| Aansluiting 1: Type aansluiting | Schroeven |
| Aansluiting 1: Isolatielengte | 12 mm |
| Aansluiting 1: Klempunt per pool | 12 |
| Aansluiting 1: Geschikt voor CU geleiders | 1 |
| Aansluiting 1: Aansluitbare geleider doorsnede massief (min) | 6 mm² |
| Aansluiting 1: Aansluitbare geleider doorsnede massief (max) | 16 mm² |
| Aansluiting 2: aansluittype | Schroeven |
| Aansluiting 2: geschikt voor Cu-aders | 1 |
| Aansluiting 2: aansluitbare aderdoorsnede eendraads (min) | 1.5 mm² |
| Aansluiting 2: aansluitbare aderdoorsnede eendraads (max.) | 6 mm² |
| Breedte | 286 mm |
|---|---|
| Lengte | 45 mm |
| Hoogte | 43 mm |
| Ontvlambaarheidsklasse volgens UL94 | V2 |
|---|---|
| Gloeidraadbestendigheid volgens EN 60695-2-11 | 960 °C |
| Industrie kwaliteit | nee |
| Aansluiting 1: Aanhaalmoment | 1.4 Nm |
|---|---|
| Aansluiting 2: aanhaalmoment | 1.4 Nm |
| Isolatiemateriaal | Thermoplast |
|---|
Bevestigingsschroeven voor 1 houder set TR NS35-xx, set = 30 stuks
Login op mijnSpelsberg om de bestekteksten te downloaden. mySpelsberg Login
PE/N-klemrail, voor de inbouw in AK modulaire verdelers tot bouwjaar 2014 en in AKL/AKi-lege...
Heeft u vragen over het product en wilt u graag advies?
Hier kunt u direct een bericht achterlaten, dat verwijst naar het product.