Artis Opzetwastafel
Artis Opzetwastafel
| Kollektion | Artis |
| PROJECTS | PREMIUM |
| Model | 419861 |
| Breedte | 610 mm |
| Diepte | 410 mm |
| Gewicht | 10,5 kg |
| Produkt omschrijving | Opzetwastafel |
| beschrijving |
|
| Armatuur / Kraangat aanwijzing | voor wanduitloop armatuur resp. armatuur met verhoogde voet, zonder kraangatbank |
| Overloop aanwijzing | zonder overloop, Let op: bij modellen zonder overloopfunctie adviseren wij een niet afsluitbare afvoerplug. |
| Vorm | Ovaal |
| Direct-Downloads | |
Beschikbaarheid
Andere collecties
terug naar productdetail
Andere collecties
Toebehoren
terug naar productdetail
Toebehoren
kleuren & bestekteksten
terug naar productdetail
kleuren & bestekteksten
| Color | beschrijving | Artikelnummer | EAN | Aanbestedingsteksten |
|---|---|---|---|---|
|
Wit Alpin | 41986101 | 4051202383022 |
open
Aanbestedingsteksten41986101
|
|
Wit Alpin CeramicPlus | 419861R1 | 4051202347314 |
open
Aanbestedingsteksten419861R1
|
|
Stone White CeramicPlus | 419861RW | 4051202840822 |
open
Aanbestedingsteksten419861RW
|
|
Sage Green | 419861BCS8 | 4062373837788 |
open
Aanbestedingsteksten419861BCS8
|
|
Bordeaux | 419861BCS9 | 4062373837795 |
open
Aanbestedingsteksten419861BCS9
|
|
Powder | 419861BCT0 | 4051202544058 |
open
Aanbestedingsteksten419861BCT0
|
|
French Linen | 419861BCT7 | 4051202544133 |
open
Aanbestedingsteksten419861BCT7
|
|
Coal Black | 419861BCT8 | 4051202544140 |
open
Aanbestedingsteksten419861BCT8
|
|
Fog | 419861BCW0 | 4051202543983 |
open
Aanbestedingsteksten419861BCW0
|
|
Ocean | 419861BCW2 | 4051202544003 |
open
Aanbestedingsteksten419861BCW2
|
|
Rust | 419861BCW8 | 4062373837764 |
open
Aanbestedingsteksten419861BCW8
|
|
Indian Summer | 419861BCW9 | 4062373837771 |
open
Aanbestedingsteksten419861BCW9
|
