Artis Opzetwastafel
Artis Opzetwastafel
| Kollektion | Artis |
| PROJECTS | PREMIUM |
| Model | 417841 |
| Breedte | 410 mm |
| Diepte | 410 mm |
| Gewicht | 8,2 kg |
| Produkt omschrijving | Opzetwastafel |
| beschrijving |
|
| Armatuur / Kraangat aanwijzing | voor wanduitloop armatuur resp. armatuur met verhoogde voet, zonder kraangatbank |
| Overloop aanwijzing | zonder overloop, Let op: bij modellen zonder overloopfunctie adviseren wij een niet afsluitbare afvoerplug. |
| Vorm | Vierkant |
| Direct-Downloads | |
Beschikbaarheid
Andere collecties
terug naar productdetail
Andere collecties
Toebehoren
terug naar productdetail
Toebehoren
kleuren & bestekteksten
terug naar productdetail
kleuren & bestekteksten
| Color | beschrijving | Artikelnummer | EAN | Aanbestedingsteksten |
|---|---|---|---|---|
|
Wit Alpin | 41784101 | 4051202382995 |
open
Aanbestedingsteksten41784101
|
|
Wit Alpin CeramicPlus | 417841R1 | 4051202347079 |
open
Aanbestedingsteksten417841R1
|
|
Stone White CeramicPlus | 417841RW | 4051202840853 |
open
Aanbestedingsteksten417841RW
|
|
Sage Green | 417841BCS8 | 4062373837863 |
open
Aanbestedingsteksten417841BCS8
|
|
Bordeaux | 417841BCS9 | 4062373837870 |
open
Aanbestedingsteksten417841BCS9
|
|
Powder | 417841BCT0 | 4051202544362 |
open
Aanbestedingsteksten417841BCT0
|
|
French Linen | 417841BCT7 | 4051202544430 |
open
Aanbestedingsteksten417841BCT7
|
|
Coal Black | 417841BCT8 | 4051202544447 |
open
Aanbestedingsteksten417841BCT8
|
|
Fog | 417841BCW0 | 4051202544300 |
open
Aanbestedingsteksten417841BCW0
|
|
Ocean | 417841BCW2 | 4051202544324 |
open
Aanbestedingsteksten417841BCW2
|
|
Rust | 417841BCW8 | 4062373837849 |
open
Aanbestedingsteksten417841BCW8
|
|
Indian Summer | 417841BCW9 | 4062373837856 |
open
Aanbestedingsteksten417841BCW9
|
